Zabudowa kabiny wózka widłowego – komfort pracy w zasięgu Twoich rąk! Wózki widłowe są urządzeniami powszechnie wykorzystywanymi w przedsiębiorstwach o różnym profilu działalności, obiektach handlowych, magazynach czy punktach logistycznych. Oprócz swojej funkcjonalności i nieocenionej pomocy, powinny również stwarzać komfortowe warunki pracy dla swoich operatorów. Tą i wiele innych ról spełnia zabudowa kabiny wózka widłowego. Przyjrzyjmy się jej z bliska.

Chciałbyś dokupić zabudowę kabiny wózka widłowego?

Zadzwoń do nas, pomożemy dobrać odpowiednią kabinę do Twojego wózka +48 71 707 09 75

Krótka charakterystyka zabudowy kabiny wózka widłowego

Zabudowa kabiny wózka widłowego powinna charakteryzować się wysoką jakością wykonania oraz trwałością na różnego rodzaju uszkodzenia mechaniczne. Zabudowa posiada zarówno przeszklenia, jak również elementy metalowe. Ramy ochronne dopasowywane są kolorystycznie i konstrukcji do konkretnych modeli wózków. Przeszklenia wykonywane są ze szkła hartowanego, dzięki czemu są niezwykle trwałe i odporne na uszkodzenia mechaniczne. Szyby doskonale dopasowane są do ramy ochronnej, tworząc z nią jedną, spójną całość. Każda zabudowa kabiny wyposażona jest także w drzwi. Są one zazwyczaj pokryte materiałem niepalnym, odpornym na różne środki chemiczne. Otwierane przy pomocy sprężyn gazowych. Klamki kasetowe w drzwiach zabudowy kabiny są niezwykle praktyczne, nie poszerzając jego gabarytów. Niebagatelne znacznie odgrywa także dach- pokrywa go tapicerka zapobiegająca skraplaniu się pary.

Dodatkowe wyposażenie zabudowy kabiny wózka widłowego dopasowane do indywidualnych potrzeb

Zabudowa kabiny wózka widłowego może składać się z wielu dodatkowych elementów. Ich wybór zależy głównie od specyfiki wykonywanej pracy. Do naszej dyspozycji oddano m.in.:

  • ogrzewanie wodne,
  • wycierak przedni i tylni,
  • lampy błyskowe,
  • izolację akustyczną,
  • CB radio czy radioodtwarzacze,
  • dodatkowe oświetlenie, np. robocze lub drogowe,

oraz wiele innych. Jak widać, zabudowy kabin wózków widłowych pozwalają na indywidualną personalizację, doskonale wpasowującą się w charakter wykonywanych działań. Co więcej, to właśnie ona jest kluczowym czynnikiem mającym wpływ na komfort i wygodę użytkowania wózków widłowych z kabiną.

Pytania odnośnie akcesoriów do wózków widłowych?

Wyślij zapytanie bezpośrednio na [email protected]