UniCarriers zmienia się w TCM


Miło nam poinformować, że w związku z integracją europejskich firm: Mitsubishi Caterpillar Forklift Europe (MCFE) i UniCarriers Europe (UCE) z grupą Mitsubishi Logisnext Europe (MLE) oraz wdrożeniem w Polsce strategii rozwoju trzech najsilniejszych marek grupy tj.: Mitsubishi, Caterpillar i TCM, marka UniCarriers zostanie zastąpiona marką TCM.

O marce TCM:

TCM – pierwszy japoński producent wózków widłowych – od 1949 r. łączy w sobie najlepsze osiągnięcia inżynieryjne i projektowe z całego świata. Zakłady produkcyjne i rozwojowe grupy MLE, do której należy marka TCM, obecnie znajdują się głównie w Finlandii, Hiszpanii i Szwecji. TCM nadal dąży do doskonałości, a dzięki stosowaniu prostych rozwiązań, wykorzystywaniu innowacji i konsekwentnie realizowanej strategii jakości, produkty TCM zapewniają komfort i bezawaryjną pracę. W ramach asortymentu TCM znajdą Państwo solidne i sprawdzone wózki widłowe elektryczne oraz spalinowe, z napędem LPG lub diesel.

Realizacja zamówień:

Wszystkie maszyny UniCarriers aktualnie dostępne w magazynach lub będące w produkcji zostaną oznaczone naklejką „We change to TCM”, natomiast nowo produkowane maszyny będą już w kolorze żółtym, zwiększającym bezpieczeństwo w miejscu użytkowania.

Zachęcamy do zapoznania się z naszą ofertą.

W razie zainteresowania prosimy o kontakt.

FLT Grupa Sp. z o.o. zapewnia profesjonalną i kompleksową obsługę firm w zakresie transportu bliskiego.

Wrocławska 1W, 51-361 Wilczyce |  71 707 09 75 | [email protected]