Wózki widłowe to specjalistyczne pojazdy służące do przemieszczania materiałów o dużej masie. Te niezawodne urządzenia znajdują szerokie zastosowanie w transporcie bliskim oraz w wielu pracach związanych z magazynowaniem. Wózki widłowe śląskie to wysokiej jakości sprzęt, w który warto zainwestować.

Zobacz dostępne modele wózków

Wózki widłowe śląskie – bogata oferta FLT

Wózki widłowe śląskieWszystkie wózki znajdujące się w naszej ofercie pochodzą od renomowanych producentów. Są one produkowane w oparciu o nowoczesne technologie zgodnie z założeniami technicznymi opracowanymi na podstawie badań oraz potrzeb klientów.

Wózki widłowe śląskie są niezbędnym narzędziem pracy w dużych magazynach i na halach produkcyjnych, gdzie wydajność mierzona jest szybkością i bezpieczeństwem pracy. W naszej ofercie dostępne są wózki widłowe:

– spalinowe
– elektryczne
– podnośnikowe
– czołowe
– boczne

Poszczególne modele różnią się między sobą parametrami technicznymi tj. udźwig czy wysokość podnoszenia. Zapewniają one najwyższy poziom bezpieczeństwa oraz komfortu pracy.

Pytania odnośnie wózków widłowych?

Wyślij zapytanie bezpośrednio na [email protected]

Wózki widłowe śląskie – wynajem, sprzedaż i serwis

Nasze wózki widłowe to nowoczesne produkty, które służą niezawodnie przez długi czas. Ważna jest właściwa eksploatacja oraz regularne przeglądy techniczne.

Wszystkie wózki przeznaczone na sprzedaż oferujemy w bardzo atrakcyjnych cenach. W przypadku zaistnienia zapotrzebowania firmy na wózek widłowy, przed podjęciem ostatecznej decyzji o zakupie, warto także rozważyć możliwość wynajmu. W wielu przypadkach rozwiązanie takie jest znacznie wygodniejsze oraz bardziej opłacalne.

Nasza oferta wózków widłowych obejmuje także obsługę serwisową. Wszystkie usługi są wykonywane przez doświadczonych fachowców, którzy swą pracę wykonują bardzo rzetelnie i zawsze służą cenną radą. Zapraszamy do zapoznania się z ofertą i wyboru takie sprzętu, który będzie dla Państwa najbardziej odpowiedni.

Pytania odnośnie wózków?

Zadzwoń do nas +48 71 707 09 75

Zajmujemy się sprzedażą wózków widłowych na Śląsku. Działamy z zaangażowaniem i pasją, cały czas poszerzając ofertę. Na pierwszym miejscu stawiamy dobro klienta. Oferujemy niezawodne wózki widłowe Śląsk, które spełnią oczekiwania nawet najbardziej wymagającego odbiorcy. Już teraz zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą. 

Wózki widłowe sprzedaż Śląskie

Wózki widłowe Śląsk to pojazdy nowoczesne i niezawodne. Kołowy pojazd jest wyposażony we własny napęd silnikowy. Powszechnie wózki widłowe używane Śląskie są użytkowane do przewozu ciężkich ładunków. Udźwig w niektórych modelach wynosi nawet kilkadziesiąt ton. Sprawdzają się głównie w bliskim transporcie i są stosowane w przeładunkowych pracach. Wózki widłowe sprzedaż Śląskie można z powodzeniem wykorzystać w portach, magazynach, składach i centrach logistycznych. Podstawowym kryterium podziału wózków widłowych jest rodzaj wykorzystywanego napędu. Aktualnie niezwykle cenione są wózki z wysokoprężnymi silnikami diesla, silnikami gazowymi, benzynowymi lub elektrycznymi. Wózki widłowe elektryczne Śląsk mają liczne zalety i pozwalają zachować komfort podczas pracy.

Serwis wózków widłowych Śląsk

Naprawa wózków widłowych Śląskie to nasza specjalność. Zatrudniamy doświadczonych fachowców, którzy działają sprawnie i terminowo. Serwis wózków widłowych Śląsk bazuje na nowoczesnych narzędziach i urządzeniach, które pozwalają na nowo cieszyć się ze sprawnej maszyny. Procesy naprawcze są różnorodne i zależą od tego, jaką część trzeba wymienić. Niekiedy konieczna jest naprawa wszystkich elementów, a czasami tylko silnika lub masztu. Diagnostyka i serwisowanie to bardzo ważne czynności, które pozwalają skontrolować stan pojazdu. Nasi fachowcy stwierdzają, jaki jest san filtrów, oleju i baterii.

Używane wózki widłowe Śląsk to niezwykle szeroka oferta i atrakcyjne ceny. W serwisie klienci mogą przeprowadzić regenerację danych elementów lub ich wymianę. Zazwyczaj wymianie ulegają części, które są najbardziej narażone na intensywną eksploatację. Mogą to być:

  • Zawory i złącza – od nich zależy praca podnośnika.
  • Widły – mogą ulegać wygięciu lub skręceniu. Niekiedy ściera się powierzchnia robocza wideł.
  • Łańcuchy – mogą pękać z powodu przeciążenia.

Nie zapominajmy o wymianie filtru oleju, hydraulicznego, płynów, smarów, powietrza itp. Wózki widłowe Śląskie to bogata oferta, dostosowana do potrzeb każdego odbiorcy. Zapewniamy kompleksowe wsparcie podczas wyboru idealnego pojazdu lub chęci naprawy konkretnej awarii wózka widłowego.