Szukasz podnośnika nożycowego budowlanego?

Świetnie trafiłeś! W ofercie FLT Grupa posiadamy różnego rodzaju zwyżki budowlane – skontaktuj się z nami i sprawdź aktualną ofertę podnośników nożycowych.

Pytania odnośnie podnośników nożycowych?

Zadzwoń do nas +48 71 707 09 75

 

Prace na placu budowy są nieodłącznie powiązane z działaniem w miejscach położonych na wysokości. Stosowane w tym celu rusztowania coraz częściej jednak ustępują miejsca innym rozwiązaniom, o znacznie większym potencjale. Poznaj podnośnik nożycowy budowlany, gwarantujący bezpieczną pracę na wysokości!

Podnośnik nożycowy zewnętrzny budowlany – charakterystyka

Podnośnik nożycowy budowlany zaliczany jest do modeli zewnętrznych, przeznaczonych do pracy w warunkach terenowych. W porównaniu z egzemplarzami elektrycznymi, omawiane maszyny odznaczają się zwiększoną mocą oraz możliwością poruszania się po niestabilnym podłożu.

Modele spalinowe odznaczają się napędem 4×4 z możliwością blokady dyferencjału, terenowymi ogumieniami, a także podporami gwarantującymi pełną stabilność. Decydując się na wynajem bądź zakup danego modelu warto zwrócić wagę na wysokość roboczą, a także udźwig maksymalny, dopasowany do aktualnych prac.

Źródła nazwy podnośnika należy upatrywać w znamiennym układzie nożyc, rozmieszczonych w formie krzyżujących się profili. Wspomniane nożyce rozkładają się w czasie pionowego ruchu platformy, która osiąga wysokość od 5 do nawet 37 metrów (w zależności od modelu).

Zastosowanie

Podnośnik nożycowy budowlany wykorzystywany jest do wszelkiego rodzaju działań wykonywanych na wysokości. Są to m.in.:

  • malowanie
  • montaż szkła
  • spawanie
  • czyszczenie
  • przygotowanie struktur pod określone instalacje

Podesty nożycowe są również z powodzeniem stosowane do wykonywania elewacji, odśnieżania, ocieplania budynków, a także naprawy dachu i rynien. Z omawianych urządzeń korzysta obecnie nie tylko branża budowlana. Podnośniki nożycowe są brane pod uwagę również w przemyśle i motoryzacji, pozwalając pracownikom na wzniesienie pojazdu na określoną wysokość.

Wynajem podnośnika nożycowego od FLT

Wynajem podnośnika nożycowego stanowi jedną z najczęściej wybieranych opcji wśród przedstawicieli branży budowlanej. Najem krótkoterminowy pozwala na znaczną oszczędność kosztów związanych z zakupem, szczególnie w przypadku okazjonalnych zleceń związanych z pracą na wysokości. Wypożyczając podnośnik rezygnujesz z regularnej konserwacji urządzenia, a także z formalności dotyczących rejestracji maszyny.

Wynajmując podnośnik nożycowy zewnętrzny masz pewność pracy na urządzeniu pozbawionym usterek, gotowym do obsługi przez operatora. Zakup omawianego pojazdu powinny z kolei rozważyć właściciele firm, którzy regularnie realizują zlecenia związane z pracą na wysokości.

Pytania odnośnie wózków podnośników nożycowych?

Wyślij zapytanie bezpośrednio na [email protected]