Zobacz dostępne wózki widłowe na wynajem:

Wózki widłowe to pojazdy, które mają wiele zastosowań. Firmy, którym przydałyby się tego typu urządzenia, nie muszą wcale od razu ich kupować! Idealnym rozwiązaniem dla każdego, kto chciałby korzystać z wózka widłowego w określonym czasie, jest po prostu jego wypożyczenie. Jako specjaliści w tej dziedzinie, posiadamy na stanie wszystkie rodzaje wózków widłowych i chętnie je wypożyczymy!

Wypożyczalnia wózków widłowych – wózki dostępne od ręki

Nasza wypożyczalnia wózków widłowych jest w stanie dobrać dla każdego klienta wózek najbardziej odpowiedni do danej sytuacji. Posiadamy na przykład taki sprzęt, który doskonale nada się do przenoszenia ładunków ciężkich. Oferta wózków jest na tyle rozbudowana, że każdy z pewnością znajdzie tam coś idealnego dla siebie! Wypożyczenie wózka widłowego z pewnością będzie bardzo pomocne wszędzie tam, gdzie istnieje konieczność przestawiania towarów bądź sprzętów. Zazwyczaj wykorzystuje się je w halach magazynowych bądź sklepach wielkopowierzchniowych, ale ich zastosowań jest znacznie więcej! Koniecznie zapoznaj się z proponowanymi przez nas pojazdami, które na pewno ułatwią pracę Tobie i Twoim pracownikom!

Pytania odnośnie wózków widłowych?

Wyślij zapytanie bezpośrednio na kontakt@flt-service.pl

Usługi wypożyczenia wózków widłowych

Jako specjaliści, którzy zaopatrują klientów w wózki widłowe już od wielu lat, jesteśmy w stanie zagwarantować swoim klientom kompleksowe usługi związane z wypożyczaniem. Nasze wózki wynająć można zarówno na krótki, jak i nieco dłuższy okres. Nasz klient nie musi się niczym przejmować – nawet, jeśli wynajęty wózek ulegnie awarii! Posiadamy bowiem doskonale wyposażone samochody serwisowe, dzięki którym jesteśmy w stanie dokonać ewentualnych napraw uszkodzonych pojazdów także w siedzibie klienta. Szybko reagujemy na każde zgłoszenie i przyjedziemy w dowolnym, wybranym przez klienta czasie!

Ile kosztuje wypożyczenie wózka widłowego?

Nasza wypożyczalnia wózków widłowych jest w stanie zaproponować swoim klientom jedynie przystępne ceny. Cały koszt usługi zależy od różnych aspektów – między innymi rodzaju wypożyczanego sprzętu oraz czasu, na jaki zostaje wynajęty. Bez względu na okoliczności, każdy klient może liczyć nie tylko na wsparcie techniczne, ale również atrakcyjne rabaty cenowe. Warto jeszcze dodać, że nasza firma nie tylko proponuje wynajęcie specjalistycznych pojazdów, ale również zajmuje się ich sprzedażą! Posiadamy nowoczesne i zupełnie nowe wózki widłowe oraz podnośniki nożycowe, które z pewnością przydadzą się w wielu firmach! Współpraca z naszą firmą to gwarancja całkowitej satysfakcji, zatem nie czekaj i zgłoś się do nas!

Pytania odnośnie wózków widłowych?

Zadzwoń do nas +48 71 707 09 75