Zobacz popularne wózki widłowe w naszym sklepie online

Znajdź właściwy wózek widłowy

Różnorodność oferowanych przez nas produktów pozwoli zaspokoić wszelkie potrzeby transportowe i magazynowe każdego przedsiębiorstwa. Z pomocą naszych specjalistów znajdziesz idealne urządzenie do przewozu ładunku, rozładowywania towarów, kompletowania zamówień, pracy w wąskich korytarzach czy na dużych wysokościach. Różne warianty zasilania, konstrukcji, masztów oraz bogate zaplecze sprzętu dodatkowego pozwoli skonfigurować wózek idealnie przystosowany do danego środowiska pracy i konkretnych zadań intralogistycznych.

wózki widłowe czołowe LPG

Wózki widłowe czołowe LPG

Szerokie spektrum zastosowania i ciągłość pracy nawet w trudnym terenie i w niekorzystnych warunkach atmosferycznych przy niskich kosztach eksploatacyjnych. Przejdź do kategorii

Wózki widłowe czołowe Diesel

Wózki czołowe Diesel

Wielozmianowa i wzmożona praca w otwartych przestrzeniach przy różnych warunkach pogodowych wymaga zastosowania trwałych i wytrzymałych maszyn, odpornych na uszkodzenia. Przejdź do kategorii

Wózki czołowe elektryczne

Wózki czołowe elektryczne

Mnogość konfiguracji sprawia, że wózki z napędem akumulatorowym stanowią uniwersalne rozwiązanie dla użytkowników ceniących sobie bezpieczeństwo, wydajność i komfort. Przejdź do kategorii

Wózki paletowe ceny

Wózki paletowe unoszące

Proste w obsłudze, bezpieczne i niezwykle wydajne wyposażenie każdego magazynu, hurtowni, dyskontów, hali produkcyjnych czy sklepów wielkopowierzchniowych. Przejdź do kategorii

Wózki paletowe z masztem

Wózki paletowe z masztem

Idealne wsparcie magazynu we wszelkich zadaniach związanych z transportem poziomym z okazjonalnymi potrzebami podniesienia ładunku na wysokość. Przejdź do kategorii

Wózki wysokiego składowania

Wózki wysokiego składowania

Kompaktowa konstrukcja i niewielki promień skrętu umożliwiają płynne przemieszczanie się w wąskich alejkach, a przez to optymalne wykorzystanie powierzchni magazynowej. Przejdź do kategorii

Wózki kompletacyjne

Wózki kompletacyjne

Kompletacja to bardzo złożony i czasochłonny proces, wymagający starannej organizacji pracy i odpowiedniego sprzętu, który zmaksymalizuje wydajność i szybkość pracy. Przejdź do kategorii

Wózki widłowe systemowe

Wózki systemowe

Wielozadaniowe urządzenia do sprawnego i szybkiego kompletowania zamówień przy wysokim natężeniu prac umożliwiające optymalne wykorzystanie przestrzeni magazynowej. Przejdź do kategorii

Wózki widłowe – profesjonalny sprzęt do transportowania ciężkich ładunków

Wózki widłowe to funkcjonalne pojazdy mechaniczne kołowe o szerokim zastosowaniu. Służą one do przemieszczania na niewielkie odległości ładunków o dużej masie. Dzięki nim można dokonywać przenoszenia oraz podnoszenia wielu ciężkich towarów. Nasza oferta obejmuje wysokiej jakości sprzęt znanych na rynku producentów, który w dużym stopniu ułatwia pracę oraz sprawia, że jest ona bezpieczna, szybka i sprawna.

Wózki widłowe – charakterystyka

Wózek widłowy jest kołowym pojazdem mechanicznym wykorzystywanym na szeroką skalę w transporcie. Jego charakterystyczna konstrukcja umożliwia przemieszczanie towarów ułożonych na paletach z drewna lub innego tworzywa sztucznego. Urządzenie to jest powszechnie zwany paleciakiem.

Bez tego niezawodnego sprzętu magazynowego praca na halach produkcyjnych, w magazynach oraz w centrach logistycznych byłaby w dużym stopniu utrudniona. Wózki jezdniowe podnośnikowe należą do pojazdów powszechnie wykorzystywanych w transporcie wewnętrznym. Dzięki posiadaniu olbrzymiej siły udźwigu, są w stanie przewozić ładunki o masie nawet kilkudziesięciu ton.

Gdzie są wykorzystywane wózki widłowe?

W ramach naszej oferty dostępne są różnorodne wózki widłowe. Oferowany przez naszą firmę sprzęt znajduje powszechne zastosowanie w:

– w fabrykach,
– w hipermarketach
– na placach budowy
– na lotniskach
– w portach

Urządzenia te są niezbędne wszędzie tam, gdzie konieczne jest składanie oraz przenoszenie z miejsca na miejsce wielu ciężkich ładunków.

Główne rodzaje wózków widłowych

Wybór wózków widłowych jest bardzo szeroki. W ramach naszej oferty są do wyboru wózki sterowane ręcznie oraz elektrycznie. Są one przeznaczone zarówno do pracy na zewnątrz lub wewnątrz pomieszczeń. Oferowany przez naszą firmę sprzęt jest wysokiej jakości, zatem potrafi doskonale poradzić sobie z każdym, nawet najtrudniejszym zadaniem.

W ofercie znajdują się m.in.:

  • Wózki systemowe
  • Wózki kompletacyjne
  • Wózki wysokiego składowania
  • Wózki paletowe z masztem
  • Wózki paletowe unoszące
  • Wózki czołowe elektryczne
  • Wózki czołowe Diesel
  • Wózki widłowe czołowe LPG

Duża różnorodność sprawia, że każdy klient może wybrać taki wózek widłowy, który będzie w pełni odpowiadał rodzajowi wykonywanych zadań. Przed wyborem warto zawsze dokładnie zapoznać się z jego najważniejszymi parametrami technicznymi. W razie potrzeby wyspecjalizowani pracownicy naszej firmy służą zawsze pomocą i fachowym doradztwem.

Jaki wózek widłowy będzie najlepszym wyborem?

Te niezawodne kołowe pojazdy mechaniczne, w zależności od rodzaju, znajdują różnorodne zastosowanie. Oferowany przez naszą firmę sprzęt różni się pomiędzy sobą rodzajem napędu oraz możliwościami udźwigu i wysięgu.

Dla tych osób, które chcą wykorzystać wózek w magazynie wysokiego składowania, gdzie poszczególne towary są umieszczane na bardzo wysokich regałach, polecamy wózki widłowe elektryczne o udźwigu do 3 ton. Stosunkowo niewielki udźwig pojazdu jest bowiem istotnym warunkiem większego wysięgu ramion wózka bez utraty jego stabilności.

Gdy praca z użyciem wózków ma się odbywać w zamkniętych magazynach, w których przebywają ludzie, nie polecamy wózków z napędem spalinowym. Do takich pomieszczeń polecamy nowoczesne oraz funkcjonalne podczas użytkowania wózki z napędem elektrycznym.

Z kolei do prac przeładunkowych odbywających się na świeżym m powietrzu, np. w portach czy na placach składów budowlanych oferujemy wózki z napędem spalinowym o większej mocy. Wszystkie oferowane przez naszą firmę wózki jezdne wyposażone w silniki benzynowe i diesla posiadają atrakcyjną cenę i potrafią służyć niezawodnie przez bardzo długi czas.

Sprzedaż i wynajem wózków widłowych – wysoki profesjonalizm i fachowe doradztwo

Nasza firma od wielu lat specjalizuje się w sprzedaży oraz wynajmie wózków widłowych znanych oraz cenionych na rynku marek. Szeroka oraz bardzo zróżnicowana gama produktowa pozwala nam w pełni odpowiadać na specyficzne potrzeby poszczególnych Klientów w zakresie optymalnego doboru urządzeń logistyki magazynowej oraz różnych form ich finansowania.

Nasza firma doskonale wpisuje się w potrzeby oraz oczekiwania nawet najbardziej wymagających klientów. Oferujemy zarówno sprzedaż jak i wynajem różnorodnych wózków widłowych, zarówno na okres krótko jaki i długoterminowy oraz z opcją „full-serwis”.

Naszą ofertę używanych wózków widłowych na sprzedaż, wyróżnia wzorowy stan techniczny. Każde oferowane przez nas urządzenie posiada wykonany przegląd oraz odnowioną powłokę lakierniczą. Do najważniejszych atutów naszej firmy należy:

– profesjonalne doradztwo

– szybka realizacja zamówień

– szeroka gama oferowanych produktów

– atrakcyjne ceny oferowanego sprzętu

Uzupełnieniem naszej oferty są inne produkty oraz usługi umożliwiające w optymalizację pracy magazynowej oraz pracę o wysokim standardzie.

Strony powiązane z wózkami widłowymi: