Podnośnik nożycowy to popularny sprzęt używany do w pracy na wysokości. W naszym uznaniu bezpieczeństwo i komfort pracy są najważniejsze, zatem oferujemy wysokiej jakości sprzęt, dzięki któremu wszystkie procesy przebiegają szybko, sprawnie oraz bezpiecznie.

Zobacz dostępne zwyżki nożycowe:

 

 

Zwyżka nożycowa – istotne zalety

Zwyżka nożycowa to podnośnik przeznaczony do podnoszenia osób, urządzeń oraz pojazdów. Umożliwia ona komfortowe i bezpieczne przeprowadzanie prac na wysokościach. Oferowane przez nas maszyny są powszechnie wykorzystywane w wielu pracach budowlanych oraz montażowych.

Pytania odnośnie zwyżek nożycowych?

Wyślij zapytanie bezpośrednio na kontakt@flt-service.pl

Każda zwyżka nożycowa nowa jak i używana jest wyposażona w liczne zabezpieczenia tj. zawory bezpieczeństwa, ograniczniki mechaniczne oraz stabilne barierki chroniące przed upadkiem z wysokości. Nawet w przypadku awarii systemu hydraulicznego, podest nie opada gwałtownie w dół, tylko powoli się opuszcza.

zwyzka nozycowaZwyżka nożycowa – bogata oferta

Oferowany przez nas sprzęt doskonale nadaje się do prac wewnątrz budynku, jak i na zewnątrz. Cechuje go funkcjonalność oraz mobilność. Z kolei kompaktowa konstrukcja nie ogranicza przestrzeni roboczej. W ramach naszej oferty dostępny jest sprzęt o dużym udźwigu, aż do 700 kg. Z kolei maksymalny wysięg ramion wynosi do 18 m.

Zwyżka nożycowa 12m charakteryzuje się dużą stabilnością platformy i wysokim poziomem bezpieczeństwa. Potrafi ona zastąpić każde tradycyjne rusztowanie czy drabinę.

Zwyżka nożycowa – cena zwykle odzwierciedla funkcjonalności i jakość danej marki lub modelu zwyżki. Czasem potrafi być bardzo atrakcyjna więc zachęcamy do zapoznania się z ofertą i wyboru takiego sprzętu, który będzie dopasowany do Państwa oczekiwań.

Pytania odnośnie zwyżek nożycowych?

Zadzwoń do nas +48 71 707 09 75

Podnośnik nożycowy – zwyżka – charakterystyka

Zwyżka nożycowa to potoczne określenie podestów nożycowych. Maszyna ta służy do przemieszczania ludzi na stanowiska robocze umieszczone na wysokości. Praca wykonywana jest z platformy roboczej, która jest częścią konstrukcji podestu.

Każde tego typu urządzenie jest wyposażone w wysuwane ramiona, które są wykonane na krzyż. Dzięki temu jest ono bardzo stabilne i umożliwia wykonywanie trudnych zadań w wielu miejscach.

W zwyżkach nożycowych platforma robocza ma możliwość ruchu wyłącznie w kierunku góra – dół. Jest to możliwe dzięki wyposażeniu tego urządzenia w siłowniki hydrauliczne. Sprzęt ten posiada własny napęd, dzięki któremu może przemieszczać się z miejsca na miejsce. W naszej ofercie dostępna jest zwyżka nożycowa spalinowa oraz elektryczna. Ta druga nie emituje spalin, zatem jest przyjazna dla środowiska.