Zobacz dostępne paleciaki elektryczne:

Praca na magazynie wymaga pracy z określonymi urządzeniami, bez których trudno sobie wyobrazić wykonywanie wszelkich obowiązków. Poza wózkiem widłowym najistotniejszym pojazdem jest paleciak. Jako, że postęp przejawia się również w produkcji nowych urządzeń wykorzystywanych do prac magazynowych, to jego efektem jest paleciak elektryczny. Postanowiliśmy przybliżyć jego charakterystykę, dlaczego jest on lepszym rozwiązaniem oraz przedstawić główne zalety paleciaków.

Paleciak elektryczny – przede wszystkim pozwala przewieźć towar

Osoby pracujące na magazynie mają niełatwą pracę, ponieważ polega ona na tym, żeby przewozić ciężki towar z miejsca na miejsce. Same magazyny to ogromne hale mające sporą powierzchnię i okazuje się, że każdego dnia pracownicy pokonują nawet kilkanaście kilometrów. Należy podkreślić, że paleciak elektryczny jungheirich to jeden z najlepszych pojazdów, który znacząco ułatwia przewożenie artykułów. Pracownicy nie są w stanie przenosić wszystkiego za pomocą siły własnych mięśni, więc taki paleciak będzie idealnym zbawieniem i pozwoli przewieźć zdecydowanie więcej, niż pracownik mógłby wziąć na swoje barki.

Pytania odnośnie paleciaków?

Wyślij zapytanie bezpośrednio na [email protected]

Paleciaki elektryczne z masztem są nowoczesnym sprzętem, który znacznie usprawni pracę na magazynie. Nie jest to jego jedyną zaletą, choć może on wydawać się na pierwszy rzut oka trochę bardziej skomplikowany, natomiast jest równie prosty w obsłudze. Dzięki niemu łatwiej jest opuszczać i spuszczać towar, a sam masz umożliwia pokazanie maksymalnych możliwości unoszenia ładunków. Zakup takiego paleciaka na magazyn czy też do zakładu pracy sprawia, że pracownicy czują się bardziej docenieni przez pracodawcę. Z tego miejsca należy powiedzieć, że w naszym asortymencie są również paleciaki elektryczne używane, co pozwala na zaoszczędzenie kosztów, a może się to okazać idealnym rozwiązaniem dla raczkujących firm.

Paleciak elektryczny to przyszłość magazynów!

Paleciaki elektrycznePaleciaki są wykorzystywane na magazynach już od wielu lat i służą również do rozładunku towarów. Co ciekawe, na magazynach można zobaczyć coraz więcej kobiet i nierzadko wykonują swoje obowiązki lepiej niż mężczyźni. Wózek widłowy paleciak elektryczny to obowiązkowe wyposażenie każdego magazynu, natomiast od wielu lat mówi się o wykorzystywaniu nowych technologii.

Co sprawia, że warto zakupić taki paleciak? Każdy z nas przyzwyczaił się do manualnego obsługiwania paleciaka, gdzie nie rzadko trzeba pokazać sporą siłę, by przewieźć artykuły z miejsca na miejsce. Nie można zapomnieć o tym, że wielokrotne wykonywanie takich kursów jest sporym obciążeniem dla pleców, dzięki czemu w konsekwencji z czasem pracownicy mogą wylądować na L4. Nie jest to najbardziej komfortowe rozwiązanie dla pracodawców oraz dla załogi pracowniczej, gdy brakuje rąk do pracy. Paleciaki elektryczne Linde mają coś wyjątkowego, co wyróżnia ich na tle paleciaków starszej generacji.

Co mamy na myśli mówiąc o nowoczesnych rozwiązaniach w paleciakach? Przede wszystkim możliwość wyposażenia go w platformę, dzięki czemu za pomocą fotela osoba prowadząca paleciak elektryczny może odciążyć swoje plecy. Wózki widłowe Stihl elektryczne są również wartościowym sprzętem, który warto zakupić dla większego komfortu pracowników. W dzisiejszych czasach należy coraz bardziej szanować swoje zdrowie, a paleciaki elekryczne jak najbardziej pozwalają na to!

Paleciaki elektryczne są bardzo proste w obsłudze

Ci, którzy mieli okazję pracować na magazynie wiedzą, że na pierwszy rzut oka paleciak elektryczny nie jest urządzeniem, które wymaga wielkich umiejętności obsługi, natomiast nie oznacza to, że przewożenie towarów jest bardzo proste. Zdarzają się sytuacje, w których ciężko jest o wykonanie skrętu i dokonanie manewrów pomiędzy regałami. Jungheinrich paleciak elektryczny zapewnia bardzo prostą obsługę, co znacznie ułatwia pracę i przemieszczanie się pomiędzy regałami i półkami. Nie tylko jest to ułatwieniem, ale i również jej przyspieszeniem.

Nasz Still paleciak elektryczny jest tylko jednym z wielu wyjątkowych pojazdów, które warto zakupić na magazyn. Jest to rozwiązanie ekologiczne, które pozwala na ochronę środowiska. Elektryczność w nim zawarta to szczelny, bezobsługowy akumulator, wskaźnik naładowania, możliwość przewożenia palet EUR z ładunkiem równomiernie rozmieszczonym oraz przyspieszenie jego pracy. Co ciekawe, paleciak elektryczny dostępny w ramach oferty posiada czujnik cofania poprzez wyłącznik brzuszny zapobiegający przygnieceniu operatora podczas cofania wózkiem. Mowa więc o efektywnym i bezpiecznym wykonywaniu wszelkich obowiązków na magazynie.

 

Kup paleciak elektryczny w FLT

Zachęcamy do tego, żeby zapoznać się z naszym asortymentem – oferujemy paleciaki elektryczne w dobrych cenach. Jego zakup to podniesienie wydajności pracowników, co znacznie się przełoży na zyski. Ponadto oferujemy fachowe doradztwo w zakresie wyboru odpowiedniego paleciaka – mamy spore doświadczenie.

Pytania odnośnie paleciaków elektrycznych?

Zadzwoń do nas +48 71 707 09 75