Oferta wózków widłowych marki Jungheinrich od FLT:

Jako FLT grupa posiadamy w sprzedaży zarówno nowe jak i używane wózki, które doskonale spełnią swoją rolę w magazynie. Zapewniamy w pełni niezawodny przepływ towarów poprzez wysoką wartość użytkową naszych wózków.

Zobacz dostępne modele marki Jungheinrich:

Nowe wózki widłowe Jungheinrich

Wózki widłowe JungheinrichWózki widłowe unoszące i podnośnikowe

Specyficzne i zindywidualizowane potrzeby naszych klientów są dla nas motywacją do ulepszania i dostosowywania bieżącej oferty wózków widłowych Jungheinrich. Ponadto wartym rozważenia wyborem będzie wózek widłowy z podnośnikiem nożycowym, charakteryzujący się bardzo dobrymi parametrami, tj. udźwig do 1t oraz wysokość podnoszenia 800 m. W przypadku konieczności składowania towarów na wyższych poziomach propozycją naszej firmy jest akumulatorowy wózek widłowy podnośnikowy, który sterowany jest przez operatora idącego, jednak zamontowany fotel umożliwia obsługę pojazdu w wewnątrz kabiny, co szczególnie przydatne jest na dłuższych dystansach

Pytania odnośnie wózków widłowych?

Wyślij zapytanie bezpośrednio na kontakt@flt-service.pl

Wózki do kompletacji

Nasze wózki do kompletacji na wysokość do 11 m posiadają liczne praktyczne i nowoczesne rozwiązania techniczne przydatne do bieżącej pracy. Posiadają regulację kierownicy, możliwość uruchomienia pojazdu za pomocą kodu PIN, co pozwala uniemożliwić obsługę pojazdu osobom niekompetentnym. Specjalny tryb obsługi przez operatora idącego ułatwia szybkie pobieranie towaru przy gęsto umieszczonych stanowiskach kompletacyjnych. Wózki do kompletacji firmy Jungheinrich to gwarancja bezpieczeństwa pracy operatorów.

Wózki wysokiego składowania

Technologia wózków wysokiego składowania Jungheinrich pozwala na dostarczenie ładunków na wysokość aż 13 metrów przy ich masie nieprzekraczającej 2,5 tony. Poza świetnymi walorami technicznymi i użytkowymi pojazdy te wykorzystują energię wytworzoną podczas hamowania do napędu wózków ograniczając koszty bieżącej eksploatacji.

Używane wózki widłowe Jungheinrich

Kompleksowa regeneracja wózków widłowych Jungheinrich przeprowadzana przez naszych najlepszych ekspertów w dziedzinie techniki gwarantuje poprawność działania i pełne bezpieczeństwo korzystania z pojazdów.

W naszej ofercie używanych wózków widłowych znajdą Państwo pojazdy wyłącznie z 5-cio gwiazdkową gwarancją jakości. Oznacza to, że używane wózki firmy Jungheinrich są bezpieczne – odpowiadają przepisom bezpieczeństwa oraz rozporządzeniom UE. Podczas regeneracji zwracamy uwagę na każdy detal techniczny, mogący mieć wpływ na eksploatację pojazdu. Ponadto poddawany czyszczeniu i polakierowaniu sprawia wrażenie zupełnie nowo wyprodukowanego – trudno odróżnić go po wyglądzie od nowego wózka.

Pytania odnośnie wózków?

Zadzwoń do nas +48 71 707 09 75

Głęboka regeneracja obejmuje obszerny demontaż wózka, pozwalający na wymianę lub regenerację najważniejszych komponentów technicznych – chcemy mieć pewność bardzo dobrej jakości. Regeneracja wózków widłowych w celu ich ponownego użycia pozwala zaoszczędzić wiele materiałów, co przekłada się na mniejsze potrzeby produkcyjne. Pozwala to na zmniejszenie emisji do środowiska szkodliwych substancji wytwarzanych podczas produkcji półwyrobów.