Podnośnik nożycowy mobilny to urządzenie przeznaczone do prac na wysokościach. Ten niezawodny sprzęt usprawnia prace załadunkowe, transportowanie towarów oraz pracę w wielu branżach i przedsiębiorstwach. W ramach oferty grupy FLT dostępne są takie podnośniki, które zapewniają najwyższe bezpieczeństwo podczas wykonywanych prac.

Jak działa podnośnik mobilny nożycowy?

Mobilny podnośnik nożycowy to maszyna służąca do unoszenia osób, pojazdów, urządzeń oraz wielu innych materiałów. Oferowany przez nas sprzęt doskonale nadaje się do prac zarówno wewnątrz, jak i na zewnątrz budynków.

Każdy mobilny nożycowy podnośnik jest przeznaczony do podnoszenia obiektów w pionie. Jego nazwa pochodzi od charakterystycznego układu nożyc, które to są ułożone w formie krzyżujących się ze sobą profili. Nożyce te składają się lub rozkładają w zależności od kierunku ruchu platformy.

Podnośnik nożycowy mobilny jest bardzo szybki w obsłudze. Jest on sterowany przez operatora za pomocą pilota. Ów pilot jest obsługiwany z pulpitu sterującego podnośnika, który to znajduje się na platformie roboczej.

Podnośnik nożycowy mobilny a bezpieczeństwo pracy

Oferowane przez naszą firmę podnośniki stanowią bezpieczną alternatywę dla tradycyjnych rusztowań. Dzięki kołom przymocowanym do podstawy potrafią się swobodne przemieszczać. I co najważniejsze zamontowana na podeście barierka, system hydrauliczny oraz zaawansowana elektronika zapewniają operatorowi bezpieczeństwo podczas wykonywania poszczególnych zadań.

Dużą zaletą oferowanych podnośników nożycowych mobilnych jest to, że nie ograniczają one przestrzeni. Zajmują one tylko tyle miejsca, ile wynosi wymiar podstawy platformy roboczej.

Pytania odnośnie podnośników nożycowych?

Wyślij zapytanie bezpośrednio na kontakt@flt-service.pl

Podnośnik nożycowy mobilny – profesjonalny wynajem i sprzedaż

podnośnik nożycowy mobilnyNasza oferta obejmuje wysokiej jakości sprzęt, który charakteryzuje się tym, że jest stabilny, wytrzymały oraz doskonale znosi duże obciążenia. Każdy klient zainteresowany zakupem ma do wyboru podnośniki nożycowe elektryczne oraz spalinowe.

Każdy podnośnik mobilny nożycowy ramowy znajduje powszechne zastosowanie na terenie obiektów wielkopowierzchniowych tj:

– zakłady produkcyjne
– magazyny
– supermarkety.

Umożliwia on sprawne wygodnie prac na wysokości, np. przy wykładaniu towaru, montowaniu oraz konserwowaniu klimatyzacji czy naprawy elektryki.

Z dumą prezentujemy naszą szeroką ofertę podnośników nożycowych, które można nie tyko zakupić lecz także wynająć na określony czas. Oferujemy wynajem zarówno długo jak i krótko terminowy.

Grupa FLT specjalizuje się nie tylko w sprzedaży podestów ruchomych, podnośników i zwyżek, lecz również w ich serwisie i dystrybucji części zamiennych.

Wszechstronny charakter naszej działalności służy zapewnieniu wysokiej jakości obsługi. Oferujemy profesjonalne doradztwo, gdyż wierzymy w to, że każdy dobrze poinformowany klient zaufa naszej ofercie i wybierze taki produkt, który będzie w stu procentach spełniał jego oczekiwania.

Pytania odnośnie podnośników nożycowych?

Zadzwoń do nas +48 71 707 09 75