Zobacz dostępne wózki widłowe specjalistyczne:

Wózki jezdniowe specjalne, to jeden z wielu rodzajów wózków jakie możemy Państwu zaproponować w ramach naszej oferty sprzedażowej. Wózki specjalistyczne doskonale sprawdzają się w miejscach gdzie tradycyjne widlaki nie mogą zostać użyte.

Charakterystycznymi cechami wózków specjalistycznych jest to, że w jednym rodzaju maszyn oprócz ładunku unosi się również kabina z operatorem. Zdecydowanie taka możliwość ułatwia kontrolowanie rozładunku towaru. Operator dokładnie widzi w jakie miejsce odłożyć towar. Wózki specjalistyczne posiadają długi wysięgnik co pozwala na pracę tego sprzętu w magazynach wysokoregałowych. Kolejnym rodzajem są wózki jezdniowe specjalistyczne ze zmiennym wysięgiem te z kolei idealnie sprawdzają się w trudnym terenie ze względu na napęd 4×4. Zmienny wysięg umożliwia łatwe przenoszenie nawet ładunków o znacznym ciężarze, oraz manipulowanie nimi w razie potrzeby w pionie jak i w poziomie.

Pytania odnośnie specjalistycznych wózków widłowych?

Wyślij zapytanie bezpośrednio na [email protected]

Wózki widłowe specjalistyczneWózki specjalistyczne- przeznaczenie

Wózki jezdniowe specjalne jak już wspomnieliśmy wcześniej przeznaczone są do prac, które wymagają specjalnych rozwiązań. Wszędzie tam gdzie tradycyjne wózki widłowe nie są w stanie wjechać, bądź umieścić ładunku na określonej wysokości do działania przystępują wózki specjalistyczne.

W swojej ofercie posiadamy wózki jezdniowe specjalne zarówno nowe jak i używane. Jeżeli potrzebują Państwo wózki specjalistyczne do tak zwanych „zadań specjalnych”, to zapraszamy do naszego sklepu. Nasze długoletnie doświadczenie oraz profesjonalne podejście do każdej sprzedaży z pewnością ułatwią podjęcie decyzji. Zadzwoń do nas, napisz lub zostaw swój numer telefonu. Skontaktujemy się z Tobą i gdy poznamy Twoje oczekiwania to znajdziemy najlepsze rozwiązanie w dobrej cenie.

Pytania odnośnie wózków?

Zadzwoń do nas +48 71 707 09 75