Każdy posiadacz hali magazynowej czy wielkopowierzchniowych sklepów doskonale wie, jak istotne zadanie pełni wózek widłowy. Tego typu pojazdy pozwalają na szybkie i bezpieczne przetransportowanie wybranej partii towaru. Inwestycja w taki sprzęt nie musi być wcale dużym obciążeniem finansowym – wystarczy zawiązać współpracę z naszą firmą, by znaleźć najlepszego producenta wózków widłowych i wybrać wózek dopasowany do własnych potrzeb.

Zobacz dostępne wózki widłowe wg danego producenta:

Zobacz dostępne wózki widłowe renomowanych producentów takich jak: Linde, UniCarriers, Toyota, Still

Producent Linde

Producent UniCarriers

Producent Jungheinrich

Producent Toyota

Producenci wózków widłowych

Jako działający już od wielu lat dealer, jesteśmy w stanie zaproponować klientom jedne z najlepszych wózków pochodzących od producentów z całego świata. Posiadamy w swoim asortymencie praktycznie wszystkie rodzaje tych pojazdów! Tak szeroki wybór sprawia, że każdy na pewno odnajdzie tam coś dla siebie. Oferowane przez nas wózki odznaczają się nie tylko wysoką jakością, ale również przystępną ceną! Warto zatem jak najszybciej zapoznać się z naszą ofertą.

Pytania odnośnie wózków widłowych?

Wyślij zapytanie bezpośrednio na [email protected]

Producent wózków widłowychFLT Grupa – usługi

Oprócz sprzedaży nowoczesnych wózków znanych na całym świecie marek, zajmujemy się również serwisowaniem tego typu pojazdów. Nasi pracownicy posiadają nie tylko wieloletnie doświadczenie, ale również odpowiedni sprzęt serwisujący, który umożliwia przeprowadzanie niezbędnych napraw bez konieczności dostarczania pojazdu do firmy!

Nasze usługi obejmują również wypożyczanie wózków widłowych na wybrany przez zainteresowanego termin. W tym przypadku również kierujemy się dobrem klienta i proponujemy mu konkurencyjne ceny. FLT Grupa to producent wózków widłowych, z którym współpraca z pewnością będzie ogromną korzyścią dla każdego.

Pytania odnośnie wózków widłowych?

Zadzwoń do nas +48 71 707 09 75