Mobilny serwis opon przemysłowych

Unieruchomienie pojazdu wynikające z konieczności wymiany ogumienia może powodować przestoje, które generują straty. Dzięki mobilnej prasie hydraulicznej możliwa jest natychmiastowa reakcja na miejscu awarii, a maszyna może niezwłocznie wrócić do pracy. Oferujemy kompleksowe usługi wulkanizacyjne (naprawa i wymiana opon, pogłębienia, wyważenia itp.). Nasz mobilny serwis przystosowany jest do obsługi opon o średnicach do 15″.

Opony do wózków widłowych

W przypadku wózków widłowych dysponujemy dwoma głównymi kategoriami opon: pełnymi (superelastycznymi) i pneumatycznymi. Wśród nich jest wiele innych podkategorii, z czego dużą popularnością cieszą się opony niebrudzące, stosowane wewnątrz pomieszczeń. Wybór konkretnego produktu uwarunkowany jest środowiskiem pracy, rodzaju wózków i rodzaju wykonywanych prac. Ogumienie ma duży wpływ na ogólną kondycję pojazdu. Źle dopasowane może powodować drgania, zmniejszać poziom przyczepności oraz trakcji.

Nasz serwis – zarówno wyjazdowy, jak i stacjonarny jest wyposażony w wysokiej klasy sprzęt, a pracujący w nim doradcy techniczni udzielą profesjonalnego wsparcia w wyborze właściwego ogumienia.

[ultimate_info_table design_style=”design02″ color_scheme=”gray” package_sub_heading=”Cennik niektórych usług:”]

Utylizacja opon 20-60 zł (w zależności od rozmiaru opony)
Wymiana opon na miejscu u klienta od 90 zł*
Dojazd prasy mobilnej na terenie Wrocławia 80 zł
Dojazd prasy mobilnej poza teren Wrocławia stawka wg licznika

*przy zakupie opon w FLT zniżka
W celu wyceny pozostałych usług prosimy o kontakt z Doradcą Techniczno-Handlowym.[/ultimate_info_table]