Wózek widłowy z kabiną – praktyczne rozwiązanie do pracy w każdych warunkach

Wózek widłowy to praktyczny pojazd wykorzystywany w wielu zakładach czy to w ramach działalności produkcyjnej czy tez w ramach działań związanych z pracą w magazynach. Popularność wózków widłowych nie powinna zaskakiwać, pozwalają one na transportowanie produktów umieszczonych na paletach, o dużej wadze, dzięki czemu w wielu miejscach istotnie ułatwiają codzienną pracę.

Jednocześnie wózki widłowe jakie są nam obecnie proponowane są zróżnicowane, producenci szukają bowiem takich rozwiązań, dzięki którym wózek będzie bardziej funkcjonalny, bezpieczny i komfortowy w trakcie pracy. 

Oferta wózków widłowych – praca na świeżym powietrzu 

Wśród propozycji nieustannie cieszących się popularnością znajduje się między innymi wózek widłowy z kabiną. Taki pojazd sprawdza się w tych miejscach, gdzie operator wózka widłowego musi pracować poza budynkiem. W takiej sytuacji szczególnie jesienią czy zimą trzeba zmagać się z trudnymi warunkami atmosferycznymi. Dlatego możliwość wykorzystania wózka widłowego z kabiną jest w tych miejscach najlepszym rozwiązaniem. Pozwala to komfortową pracę także w niesprzyjających warunkach. 

Pytania odnośnie wózków widłowych?

Wyślij zapytanie bezpośrednio na [email protected]

Oszklona kabina gwarancją bezpieczeństwa 

Wózek widłowy z kabiną wykonywany jest w taki sposób, że kabina stanowi element w pełni przeszklony, w którym znajduje się miejsce dla operatora wózka. Dzięki temu, że kabina jest w pełni oszklona operator dostaje takie warunki do pracy, w których w żaden sposób nie jest ograniczana jego widoczność.

To pozwala na wygodne manewrowanie wózkiem widłowym, co w wielu zakładach jest bardzo istotne. Przeszkolona kabina podnosi także komfort pracy, gdy z każdej strony operator wie co się dzieje wokół wózka, ułatwia to poruszanie i manewrowanie widłami na maszcie

Wózki z kabinami 

Obecnie najczęściej wykorzystywana opcja to wózek widłowy z kabiną fabrycznie montowaną przez producenta. Planując wykorzystywanie wózka w miejscach narażonych na działanie czynników atmosferycznych automatycznie można zdecydować o inwestycji w wózek, który będzie posiadał gotową kabinę. Istnieje również taka możliwość, by ewentualnie dokupić kabinę do wózka, jeśli w pierwotnej wersji takiej kabiny nie posiadał.

Trzeba jednak pamiętać, że nie w każdym wózku montaż kabiny będzie możliwy, dlatego jeśli taka inwestycja będzie planowana to już na etapie zakupu wózka warto sprawdzić, czy w danym modelu producent przewiduje możliwość montowania również dodatkowo kabiny. Dzięki temu nie będzie rozczarowania w momencie, gdy podejmie się decyzję o montażu a okaże się, że dla danego modelu taka możliwość nie istnieje. 

Pytania odnośnie wózków?

Zadzwoń do nas +48 71 707 09 75