Zobacz dostępne wózki widłowe czołowe w ofercie FLT:

Wózek widłowy czołowy to niezastąpione urządzenie, które potrafi usprawnić pracę w wielu miejscach. Do niedawna sprzęt ten można było spotkać najczęściej w hurtowniach i hipermarketach, a obecnie jego zastosowanie jest znacznie szersze. Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom wszystkich klientów zainteresowanych zakupem lub wynajmem oferujemy wysokiej jakości wózki czołowe, dzięki którym praca jest wykonywana szybko, sprawnie oraz bez zbędnego użycia siły ludzkich rąk.

Zobacz dostępne wózki czołowe:

Jak działają wózki widłowe czołowe?

W ramach naszej oferty dostępne są wózki podnośnikowe czołowe od renomowanych producentów. Posiadają one własny napęd oraz maszt. Za wykonywanie najważniejszych zadań odpowiedzialna jest jednostka unosząca, a więc maszt i widły, które są umieszczane pod ładunkiem. Następnie jest on unoszony i transportowany w odpowiednie miejsce.

Pytania odnośnie wózków widłowych?

Wyślij zapytanie bezpośrednio na [email protected]

Oferowane wózki jezdniowe podnośnikowe czołowe to urządzenia wysokiej klasy, które zostały zaprojektowane w taki sposób, aby wytrzymać codzienną eksploatację w systemie zmianowym. Ich wykorzystanie ułatwia prace związane z transportowaniem ciężkich ładunków.

Wózki czołowe diesel czy akumulatorowe – jakie wybrać?

Nasza oferta jest bardzo bogata. Każdy klient ma do wyboru wózki czołowe elektryczne oraz spalinowe. Pierwsze z nich pobierają energię bezpośrednio z akumulatora, a drugie są zasilane gazem LPG lub olejem napędowym.

Dużą zaletą wózków elektrycznych jest to, że są wydajne oraz uniwersalne. Nie emitują szkodliwych spalin, zatem są przyjazne dla środowiska. Ponadto cechują się niskim poziomem emisji hałasu. Wózki akumulatorowe są wrażliwe na kurz i zanieczyszczenia, zatem powinny być używane na czystym i równym podłożu. Doskonale sprawdzają się w pomieszczeniach zamkniętych.

Z kolei do pracy na zewnątrz polecamy wózki czołowe diesel. Ze względu na emisję spalin praca w pomieszczeniach zamkniętych mogłaby stwarzać niebezpieczeństwo dla pracowników i składowanych towarów, a w szczególności spożywczych.

Wózki podnośnikowe czołowe – szerokie zastosowanie

Oferowane przez nas urządzenia posiadają szerokie zastosowanie. Wózki widłowe czołowe są wykorzystywane w przemyśle spożywczym, farmaceutycznym, w chłodniach oraz we wszystkich tych miejscach, w których korytarze są wąskie i użycie innego sprzętu jest niemożliwe. Decydując się na wynajem lub zakup wózka czołowego z naszej oferty każda firma może pozwolić sobie na zachowanie maksymalnej wydajności pracy.

Pytania odnośnie wózków?

Zadzwoń do nas +48 71 707 09 75