Stabilność i transparentność kosztów wynajmu skłania wiele firm do korzystania z opcji wypożyczenia również przez dłuższy okres czasu (Long Term Rental). Zamiast przeznaczać większe nakłady finansowe na zakup floty wózków widłowych, przedsiębiorcy mogą skupić się na realizacji innych celów strategicznych i wizerunkowych firmy. Wynajem długoterminowy umożliwia większą kontrolę wydatków, a w przypadku niespodziewanej awarii – eliminuje przestoje pracy dzięki opcji wózka zastępczego. Naszą ofertę wynajmu uzupełnia kompleksowa opieka serwisowa, a koszty eksploatacji i konserwacji wózka zawarte są w racie najmu. Po wygaśnięciu umowy istnieje możliwość zakupu urządzenia na preferencyjnych warunkach.

Zalety wynajmu długoterminowego wózków widłowych

Wynajem długoterminowy wózków widłowych jest szczególnie popularny pośród średnich i dużych firm, gdzie sprzęt eksploatowany jest intensywnie. Pozwala na pozyskanie dostosowanego  do indywidualnych potrzeb sprzętu, bez konieczności inwestowania dużych środków potrzebnych na zakup urządzenia.

Zobacz dostępne wózki widłowe na wynajem długoterminowy:

Chciałbyś wynająć wózek widłowy?

Wyślij zapytanie bezpośrednio na kontakt@flt-service.pl

Wynajem długoterminowy wózków widłowych pozwala na korzystanie z najnowszych rozwiązań  i płacenie wyłącznie za realne wykorzystanie floty. Wynajem wózków widłowych wiąże się również z brakiem kosztów wynikających z serwisowania i ewentualnej naprawy urządzenia. Co ważne wynajmujący wiąże się z dostawcą jedną umową, która zawiera wszystkie szczegóły dotyczące wynajmu.

Czym kierować się przy wyborze wózka widłowego do wynajmu?

Przed podjęciem decyzji o wynajmie, warto zwrócić uwagę na kilka szczegółów. Najważniejszą kwestią jest koszt najmu. Na drugim miejscu plasuje się okres wynajmu. Jego cena powinna być odwrotnie proporcjonalna do czasu wynajmu. W przypadku wynajmu wózka widłowego na okres kilku miesięcy, dobowa cena wynajmu powinna być znacznie niższa, niż w przypadku pojazdu wynajętego na kilka dni. Niezwykle ważna jest także możliwość wynajęcia wózka ,,od ręki’’. Jeśli chcemy mieć pewność, iż wybrana firma może nam to zagwarantować, musi posiadać wystarczająco dużą i różnorodną flotę.

Dodatkowe zalety związane z długoterminowym wynajmem wózków widłowych

Wynajem wózka widłowego może być doskonałą okazją do sprawdzenia urządzeń w codziennej pracy. Wielu przedsiębiorców chętnie decyduje się na wynajem, przed podjęciem decyzji o zakupie nowego wózka widłowego. Tylko w ten sposób można ocenić przydatność sprzętu w przedsiębiorstwie i koszty jego utrzymania.

Dlaczego dopasowana do potrzeb umowa wynajmu jest tak ważna?

Warunki umowy zawsze powinny być dopasowane do potrzeb klienta. Z tego względu podpisanie jej powinno być poprzedzone spotkaniem i uzgodnieniem wraz z ekspertami warunków wynajmu i wyboru modelu wózka. Niektóre firmy dodatkowo świadczą usługę długoterminowego wynajmu wózków widłowych z operatorem, który zajmie się jego profesjonalną obsługą.  Dzięki temu wynajmujący nie musi martwić się o uprawnienia zezwalające na obsługę wózków. To jednak wymaga dodatkowych zapisów w umowie. 

Pytania odnośnie wózków?

Zadzwoń do nas +48 71 707 09 75