Serwis wózków widłowych Still w ofercie FLT to usługa która oferuje kompleksowe serwisowanie wózków widłowych marki STILL. Nasi serwisanci posiadają wieloletnie doświadczenie w usuwaniu różnego rodzaju awarii, dzięki czemu gwarantujemy najwyższą jakość świadczonych usług. Konserwacja i serwis wózków widłowych Still odbywa się także bezpośrednio u naszych Klientów, dzięki czemu zaraz po wystąpieniu usterki jesteśmy w stanie naprawić wózek widłowy i przywrócić go do pracy.

Pytania odnośnie serwisu wózków widłowych?

Wyślij zapytanie bezpośrednio na kontakt@flt-service.pl

Serwis wózków widłowych stillSerwis wózków widłowych Still- zakres usług

Awaria wózka widłowego może przysporzyć wielu problemów i negatywnie wpłynąć na funkcjonowanie firmy. Zdajemy sobie z tego sprawę, dlatego nasz serwis Still działa natychmiast po zgłoszeniu awarii. Serwisujemy każdy wózek widłowy bez względu na to, czy był on zakupiony jako nowy, czy używany sprzęt. Still serwis wózków widłowych oferuje naprawy modeli spalinowych, gazowych oraz zasilanych akumulatorami. Nasi wykwalifikowani mechanicy są w stanie przeprowadzić kompleksowy przegląd i naprawę bez względu na to, w jaki sposób są one zasilane.

Serwis wózków widłowych Still oferuje także systematyczne przeglądy oraz prace konserwacyjne. Korzystamy wyłączenie ze sprawdzonych i oryginalnych części zamiennych, co gwarantuje najwyższą jakość świadczonych przez nas usług. Nasi serwisanci dzięki regularnym szkoleniom są na bieżąco z najnowszymi technologiami, które wykorzystują w swojej codziennej pracy. Jeśli chcesz zadbać o swoją flotę pojazdów wybierz nasz sprawdzony serwis Still wózki widłowe.

Pytania odnośnie serwisu wózków widłowych?

Zadzwoń do nas +48 71 707 09 75