Jaki tani wózek widłowy

Chcesz wynająć paleciak i zastanawiasz się jaka będzie odpowiednia wypożyczalnia paleciaków? Potrzebujesz zwiększyć przepustowość swojego magazynu? Wynajmij paleciaki! Paleciaki to podstawowe narzędzie do załadunku naczep, relokacji towarów na magazynie. Rozwój firmy spedycyjnej, magazynu lub nawet własnej firmy produkcyjnej może wymagać zakupu nowych wózków paletowych i zatrudnienia nowych pracowników. Jeżeli zwiększenie zapotrzebowania na paleciaki ma charakter sezonowy warto rozważyć wynajem paleciaka.

Wypożyczalnia paleciaków to doskonała alternatywa dla zakupu często drogich urządzeń które nie zawsze są potrzebne w firmie. Bardzo często firmy np. spedycyjne posiadają zmienną ilość przepływów towarów w magazynie co może generować tylko chwilowe zapotrzebowanie na sprzęt. Zakup drogich urządzeń może być poważnym obciążeniem szczególnie dla małych dopiero zaczynających firm, z alternatywą przychodzi opcja wynajmu.

Chciałbyś wynajmować paleciaki?

Wyślij zapytanie bezpośrednio na [email protected]

Wynajem wózków paletowych należy do popularnych i stosunkowo tanich usług. Przy wynajmie otrzymujemy sprzęt gotowy do użycia w każdych warunkach, regularnie serwisowany i w pełni sprawny, oddajemy go w momencie kiedy nie jest już nam potrzebny nie ponosząc tym samym żadnych dodatkowych kosztów.

Wypożyczalnia paleciaków – Korzyści z wynajmu

Decydując się na działalność gospodarczą liczymy się z ciągłymi wydatkami dlatego też warto jest szukać oszczędności na każdym kroku w prowadzeniu własnego biznesu. Jednym z prostych sposobów oszczędzania oraz rozłożenia wydatków w czasie jest wynajem. Zamiast jednej dużej faktury uzyskujemy wiele mniejszych płatności i możliwość rezygnacji z produktu wcześniej. Wynajem jest korzystny po wieloma względami w tym jest bardzo elastyczny i umożliwia dostosowanie potencjału firmy do aktualnie panujących trendów na rynku. Wynajem paleciaków elektrycznych w kluczowych momentach roku, np. przed sezonem świątecznym może być doskonałą decyzją biznesową którą uratuje nasze zamówienia przed opóźnieniami.

Pamiętajmy że korzyści wynikające z wynajmu urządzeń magazynowych mogą być bardziej opłacalne dla firm nie potrzebujących stale dostępnych wózków paletowych, lub dysponujących ich ograniczoną ilością poza sezonem. Decyzje o wynajmie warto podjąć uwzględniając cele biznesowe firmy i predykcje ilości zamówień na najbliższe miesiące lub rok. W przypadku stałego zapotrzebowania na urządzenia magazynowe znacznie lepszą opcją niż wynajem paleciaka będzie zakup nowego. Pamiętajmy jednak że kupując dany produkt stajemy się odpowiedzialni za serwis i ewentualne usterki, za co jednak nie odpowiadamy w przypadku sprzętu wynajętego który jest objęty ubezpieczeniem.

Pytania odnośnie wypożyczalni paleciaków?

Zadzwoń do nas +48 71 707 09 75