Zobacz dostępne wózki widłowe marki Linde:

Wózek widłowy Linde cieszy się niesłabnącą renomą już od ponad pięćdziesięciu lat firma ta, produkując wózki widłowe najwyższej klasy i wprowadzając na rynek urządzenia, które znacząco wpłynęły na jakość pracy w wielu zakładach. Niezawodne wózki Linde wykorzystywane są w halach magazynowych i miejscach, w których transport większych gabarytów jest nieuniknioną czynnością. Od wielu lat, jako FLT grupa prowadzimy sprzedaż wózków widłowych Linde.

Zobacz dostępne wózki widłowe linde – nowe:

Dzięki wózkom marki Linde udaje się rozwiązać logistyczne kwestie w wyjątkowo sprawny sposób. W naszej ofercie znajdą Państwo rozbudowaną ofertę wózków linde, które znacząco wpłyną na produktywność i efektywną pracę. Oferujemy modele, które znajdą szerokie zastosowanie w różnych przedsiębiorstwach. Cena wózków widłowych Linde, zależy od danego modelu i oferowanych funkcjonalności.

Zastosowanie wózków elektrycznych Linde

Wózki elektryczne z całą pewnością będą najlepszym wyborem dla osób poszukujących rozwiązania we wnętrzach. W naszej ofercie znajdują się wózki Linde gotowe do obsługiwania ładunków od 1000 kilogramów do 8000 kilogramów. Tak szerokie spectrum umożliwia dobranie wózka widłowego wpasowującego się w aktualne potrzeby danej firmy. Wózki widłowe Linde charakteryzują się ogromną precyzją, co znacząco wpływa na bezpieczeństwo podczas pracy przy załadunku.

Cieszą się dużą przyczepnością i jednocześnie umożliwiają wykonywanie trudniejszych manewrów. Z całą pewnością zaliczają się również do grona urządzeń niezajmujących zbyt wiele miejsca. Są fantastycznym wyborem dla firm z halami magazynowymi. Elektryczne wózki nie emitują żadnych spalin, dlatego są najczęściej braną pod uwagę opcją we wnętrzach.

Pytania odnośnie wózków widłowych Linde?

Wyślij zapytanie bezpośrednio na [email protected]

Nowe wózki widłowe Linde – wózki spalinowe

W ramach naszej oferty znajdą Państwo również doskonałej jakości spalinowe wózki widłowe linde. To urządzenia doceniane w miejscach, w których załadunek może odbywać się na wolnym powietrzu. Urządzenia są skonstruowane w taki sposób, by żadne warunki atmosferyczne nie wpłynęły na jakość wykonywanej pracy. Niestraszna im zatem kiepska pogoda. Nie reagują również na wysokie temperatury. Do największych zalet tego rodzaju wózków należy fakt, że są niezwykle wydajne.

Wózek widłowy boczny LindeWózek widłowy boczny Linde

Obsługa wózka widłowego linde i jego konstrukcja sprawia, nie tylko ogromną wygodę w trakcie wykonywania pracy, ale również bardzo wysoki poziom bezpieczeństwa. Bez wątpienia spalinowe wózki linde spełnią oczekiwania nawet najbardziej wymagających klientów. Są wyposażone w bardzo mocne silniki i składają się w dużej mierze z części, które nie wymagają konserwacji. Wobec tego nie wymagają regularnego serwisowania. Tego rodzaju wózki nadają się do przewożenia kilkutonowych ciężarów. Są precyzyjne, a ich maksymalna prędkość bez obciążenia wynosi 21km/h.

Wózki do wysokiego składowania

Nie sposób wyobrazić sobie hal magazynowych bez wózków przeznaczonych do wysokiego składowania. Proponujemy zapoznanie się z ofertą dotyczącą wózków linde, które powstały z myślą o takich miejscach. To urządzenia, dzięki którym z łatwością umieścimy ładunek na wysokich półkach, co będzie miało znaczenie z perspektywy ekonomizacji.

Umiejętna logistyka polega na sprawnym działaniu i optymalnym wykorzystaniu dostępnej przestrzeni. Linde wózki widłowe do wysokiego składowania to urządzenia, którym nie można odmówić precyzji, co przy takich wysokościowych operacjach będzie miało kolosalne znaczenie. W naszej ofercie znajdują się wózki o różnych udźwigach, począwszy od 1600kg, a na 2500kg skończywszy. Istnieje również możliwość wybrania maksymalnej wysokości masztu. Tego rodzaju wózki widłowe odznaczają się bardzo wysokim poziomem bezpieczeństwa, gwarantując stabilną jazdę również na pochyłych powierzchniach. Powstały zgodnie z wszelkimi zasadami ergonomii, gwarantują wysoką jakość pracy, a przede wszystkim produktywność.

Wózki widłowe Linde używane

Zapraszamy do zapoznania się z naszą bogatą ofertą oraz bezpośredniego kontaktu. W ofercie, niezależnie od wózków nowych, posiadamy również wózki widłowe Linde – używane i z drugiej ręki. Jesteśmy gotowi odpowiedzieć na wszelkie pytania i pomóc przy wyborze, dopasowując model do Państwa potrzeb i dostępnego budżetu na zakup sprzętu.

Pytania odnośnie wózków widłowych Linde?

Zadzwoń do nas +48 71 707 09 75