W naszej ofercie znajdą Państwo bogaty wybór platform nożycowych, w tym windy nożycowe spalinowe i elektryczne, jak również podnośniki teleskopowe, samojezdne i przegubowe. FLT Grupa to zarówno sprzedaż, jak i kompleksowe usługi związane z windami nożycowymi. W celu uzyskania szczegółowych informacji o ofercie, zapraszamy do pozostawienia kontaktu e-mail lub numeru telefonu, a nasz przedstawiciel skontaktuje się z Państwem.

Windy nożycowe – sprzedaż i wynajem

Gdy potrzebna jest Państwu winda nożycowa, przed zakupem konkretnego modelu warto gruntownie zapoznać się z jego funkcjonalnością. Jesteśmy pewni jakości i niezawodności sprzedawanych przez nas podnośników, dlatego oferujemy wynajem sprzętu, co daje Państwu niepowtarzalną okazję do przetestowania wybranego modelu windy nożycowej przed zakupem.

Pytania odnośnie wózków widłowych?

Wyślij zapytanie bezpośrednio na kontakt@flt-service.pl

Winda nożycowa – nowa lub używana

U nas zakupią Państwo zarówno nowe podnośniki nożycowe, jak i te używane. W każdym przypadku gwarantujemy Państwu wysoką jakość produktów, profesjonalne doradztwo i bardzo korzystne ceny. Kupując windę nożycową w FLT Grupa mają Państwo również dostęp do profesjonalnych usług serwisowych i wykwalifikowanych specjalistów, którzy znają temat naprawy i konserwacji podnośników nożycowych od podszewki.

zwyzka nozycowaWinda nożycowa – bezpieczeństwo pracy

Naszym priorytetem jest dostarczanie rozwiązań, które są zgodne z restrykcyjnymi standardami BHP. Nasze podnośniki nożycowe nadają się do pracy na dużych wysokościach i posiadają liczne zabezpieczenia, od tradycyjnych, jak barierki chroniące przed upadkiem, aż po bardzo zaawansowane, wykorzystujące nowoczesne technologie. Winda nożycowa od FLT Grupa to bezpieczna i efektywna praca w halach produkcyjnych, sklepach wielkopowierzchniowych i na magazynach.

Wycena windy nożycowej

Potrzebna jest Państwu profesjonalna wycena zakupu windy nożycowej lub oferta wynajmu podnośnika? Zapraszamy do składania zapytań ofertowych na nasz e-mail lub bezpośredniego kontaktu telefonicznego. Nasi pracownicy chętnie udzielą Państwu niezbędnych informacji i rozwieją wszelkie wątpliwości.

Pytania odnośnie wózków widłowych?

Zadzwoń do nas +48 71 707 09 75