W naszej ofercie znajdą Państwo bogaty wybór platform nożycowych, w tym windy nożycowe spalinowe i elektryczne, jak również podnośniki teleskopowe, samojezdne i przegubowe. FLT Grupa to zarówno sprzedaż, jak i kompleksowe usługi związane z windami nożycowymi. W celu uzyskania szczegółowych informacji o ofercie, zapraszamy do pozostawienia kontaktu e-mail lub numeru telefonu, a nasz przedstawiciel skontaktuje się z Państwem.

Windy nożycowe – sprzedaż i wynajem

Gdy potrzebna jest Państwu winda nożycowa, przed zakupem konkretnego modelu warto gruntownie zapoznać się z jego funkcjonalnością. Jesteśmy pewni jakości i niezawodności sprzedawanych przez nas podnośników, dlatego oferujemy wynajem sprzętu, co daje Państwu niepowtarzalną okazję do przetestowania wybranego modelu windy nożycowej przed zakupem.

Pytania odnośnie wózków widłowych?

Wyślij zapytanie bezpośrednio na [email protected]

Winda nożycowa – nowa lub używana

U nas zakupią Państwo zarówno nowe podnośniki nożycowe, jak i te używane. W każdym przypadku gwarantujemy Państwu wysoką jakość produktów, profesjonalne doradztwo i bardzo korzystne ceny. Kupując windę nożycową w FLT Grupa mają Państwo również dostęp do profesjonalnych usług serwisowych i wykwalifikowanych specjalistów, którzy znają temat naprawy i konserwacji podnośników nożycowych od podszewki.

zwyzka nozycowaWinda nożycowa – bezpieczeństwo pracy

Naszym priorytetem jest dostarczanie rozwiązań, które są zgodne z restrykcyjnymi standardami BHP. Nasze podnośniki nożycowe nadają się do pracy na dużych wysokościach i posiadają liczne zabezpieczenia, od tradycyjnych, jak barierki chroniące przed upadkiem, aż po bardzo zaawansowane, wykorzystujące nowoczesne technologie. Winda nożycowa od FLT Grupa to bezpieczna i efektywna praca w halach produkcyjnych, sklepach wielkopowierzchniowych i na magazynach.

Wycena windy nożycowej

Potrzebna jest Państwu profesjonalna wycena zakupu windy nożycowej lub oferta wynajmu podnośnika? Zapraszamy do składania zapytań ofertowych na nasz e-mail lub bezpośredniego kontaktu telefonicznego. Nasi pracownicy chętnie udzielą Państwu niezbędnych informacji i rozwieją wszelkie wątpliwości.

Pytania odnośnie wózków widłowych?

Zadzwoń do nas +48 71 707 09 75