Zobacz dostępne wózki widłowe marki Toyota:

Jedną ze specjalności firmy Toyota jest produkcja wózków widłowych. Długotrwała obecność tej marki na rynku zachęca do zainteresowania się jej wyrobami także i w tym zakresie.

Podział ze względu na rodzaj napędu

Wózki widłowe elektryczne Toyota

W ofercie tej można znaleźć różne modele wózków widłowych. Dostępne są wózki widłowe elektryczne 3 i 4 kołowe z przeciwwagą. Znajdują one zastosowanie zarówno w wewnątrz jak i na zewnątrz. Szeroki wachlarz udźwigu wynosi od 1 do 8,5 tony. Wózki widłowe elektryczne marki toyota wyposażone są w silniki prądu przemiennego co przekłada się na zadowalające wyniki pracy wózka a także bezpieczeństwo użytkowe.

Wózki widłowe spalinowe lub gazowe – Toyota

Widlaki marki toyota z tym rodzajem napędu nadają się przede wszystkim do prac realizowanych na zewnątrz. Wybór udźwigu wśród wózków spalinowych jest identyczny jak w przypadku tych z napędem elektrycznym. Ponadto charakteryzują się niskimi kosztami eksploatacji. Są również generalnie tańsze. Jest to więc ekonomiczne rozwiązanie.

Pytania odnośnie wózków widłowych Toyota?

Wyślij zapytanie bezpośrednio na [email protected]

Podział ze względu na funkcjonalność

Wózki widłowe wysokiego składowania – Toyota

Jak sama nazwa wskazuje, ten rodzaj wózków służy w magazynach, w których składuje się towary na dużej wysokości. Wózki takie więc znakomicie odnajdą się w konieczności obsługi magazynów z wysokim składowaniem. Duża wysokość podnoszenia do 12,5 metra odbywa się kosztem udźwigu, który wynosi od 1,2 do 2,7 tony.

Wózki widłowe do wąskich korytarzy – Toyota

Jako firma oferujemy specjalne wózki widłowe przeznaczone do hal i magazynów, gdzie przestrzeń robocza wykorzystana jest maksymalnie, korytarze wąskie, a do sprawnego transportu potrzebne są zwrotne i zwinne wózki. Minimalna szerokość korytarzy to 1460 mm. Udźwig maksymalny wynosi 1,5 tony jednak największa wysokość podnoszenia to już aż 14,8 m. W ramach oferty takich wózków dostępne są egzemplarze z podnoszoną kabiną, co może ułatwić pracę w wąskich korytarzach. Ponadto seria wózków widłowych do wąskich korytarzy toyota przystosowana jest do niskich temperatur występujących np. w chłodniach.

Serwis wózków toyota –  FLT grupa

Nasza firma posiada punkty serwisowe, w których można dokonać kompleksowej naprawy wózków widłowych różnych marek, przygotować pojazdy do rejestracji w Urzędzie Dozoru Technicznego i realizować okresowe przeglądy techniczne. Zdajemy sobie sprawę z konieczności funkcjonowania hal czy magazynów naszych klientów dlatego oferujemy w czasie naprawy udostępnienie sprzętu zastępczego, który doraźnie umożliwi funkcjonowanie przedsiębiorstw klientów. Ponadto wykonane naprawy obejmuje gwarancja.

System Aktywnej Stabilności toyota

Warto wiedzieć, że wózki toyota posiadają System Aktywnej Stabilności, mający na celu zminimalizowanie ryzyka przechyłu bocznego pojazdu. System ten pozwala na zaznanie poczucia bezpieczeństwa co bezpośrednio wpływa na zwiększenie komfortu oraz efektywności pracy. Dzięki temu systemowi wózki w niego wyposażone posiadają automatyczne wyrównanie wideł, zapewniają stabilność podczas pokonywania zakrętów a także pozwalają na zajęcie komfortowej pozycji w kabinie.

Pytania odnośnie wózków widłowych Toyota?

Zadzwoń do nas +48 71 707 09 75