Jaki wózek widłowy kupić?

Zakup wózka widłowego to musi być decyzja dobrze przemyślana i uargumentowana. W końcu nowy sprzęt w firmie ma zaspokoić potrzeby magazynowe czy transportowe wewnątrz przedsiębiorstwa. Przy wyborze kluczowy jest zakres prac, do których wózek ma być wykorzystywany, a także otoczenie, w którym będzie się on poruszał (plac zewnętrzny, magazyn, praca na dużych wysokościach czy w wąskich alejkach i korytarzach). Istotne będą też rodzaj napędu czy dodatkowy osprzęt, który wzbogaci jego funkcjonalność.

Pytania odnośnie wózków widłowych?

Wyślij zapytanie bezpośrednio na [email protected]

 

Wózek widłowy nowy czy używany?

Jedną z podstawowych decyzji przy zakupie wózka widłowego, jest wybór pomiędzy sprzętem nowym a używanym. W przypadku nowego sprzętu trzeba liczyć się z większym wydatkiem, za to otrzymamy gwarancję od producenta, obejmującą ewentualny zwrot czy pewność usunięcia wady przez początkowy okres użytkowania pojazdu. Używany pojazd będzie tańszy, za to kluczowy będzie jego stan techniczny. Ten musi gwarantować bezpieczeństwo pracowników, ale trzeba liczyć się z częstszymi naprawami czy wymianą wyeksploatowanych elementów.

Zakup wózka widłowegoWybierz nowy wózek do swojej firmy

Z tego tytułu zdecydowanie polecamy zakup wózka widłowego nowego, posiadającego gwarancję i pozwalającego zadbać o sprzęt na własnych zasadach. Poniesiony wydatek i tak zostanie uznany w firmie jako koszt, co pozwoli na optymalizację podatkową. Wygodny system finansowania umożliwi zakup na raty, które nie obciążą znacząco miesięcznych wydatków. Dodatkowym atutem nowego sprzętu, będzie możliwość jego dalszego odsprzedania po kilku latach eksploatacji i regularnego serwisowania.

Wybór wózka widłowego

Oferujemy szeroki wybór wózków widłowych oraz pozostałych rodzajów wózków, o odmiennych napędach — elektrycznym, akumulatorowym, gazowym, spalinowym, z silnikiem Diesla. Kluczowy jest też wybór rodzaju wózka, uzależniony od indywidualnych potrzeb każdego przedsiębiorstwa. Dlatego w ofercie do wyboru mamy różne typy:

 • paletowe z masztem,
 • wysokiego składowania,
 • systemowe,
 • kompletacyjne,
 • specjalistyczne,
 • jezdniowe podnośnikowe,
 • widłowe magazynowe,
 • widłowe terenowe,
 • widłowe podnośnikowe,
 • widłowe czołowe,
 • widłowe boczne,
 • sztaplarki.

W naszej ofercie znajdą Państwo sprzęt wyłącznie znanych i sprawdzonych producentów o ugruntowanej pozycji rynkowej. Wśród nich są marki Linde, Toyota, Jungheinrich czy Unicarriers (dawniej Nissan). W FLT Grupa stawiamy na sprawdzone rozwiązania i wyłącznie na porządny sprzęt magazynowy, który nie zawiedzie naszych klientów.

Gdzie kupić wózek widłowy?

Odpowiednim miejscem do zakupu wózka widłowego jest sklep online FLT Grupa lub kontakt z oddziałem firmy w województwach dolnośląskim, śląskim, opolskim i lubuskim.

Zachęcamy do mailowego bądź telefonicznego kontaktu z naszą firmą, gdzie otrzymają Państwo profesjonalne doradztwo w zakresie wyboru odpowiedniego wózka widłowego i dokonają jego zakupu za pomocą najkorzystniejszej dla Państwa formy finansowania. Oferujemy leasing operacyjny FLT Fine Finance na bardzo korzystnych warunkach. Wyrażamy gotowość do dłuższej współpracy dotyczącej serwisu, konserwacji i napraw zakupionego wózka widłowego.

Pytania odnośnie wózków widłowych?

Zadzwoń do nas +48 71 707 09 75