Od momentu powstania w 1949 roku, marka TCM (Toyo Carrier Manufacturing Co., Ltd.) jest pionierem w swojej branży przemysłowej i liderem w branży logistyki w Japonii. Dzięki zastosowaniu „bliskiego kontaktu z klientami”, TCM poświęca się budowaniu zintegrowanych systemów logistycznych, które są najlepsze na świecie. W 2013 roku, TCM połączyło się z UniCarriers Corporation, tworząc globalną sieć sprzedawców. Od niedawna, wózki widłowe marki TCM dostępne są również w ofercie FLT Grupa. 

Zobacz dostępne wózki widłowe marki TCM w ofercie FLT Grupa:

 

Jakość i niezawodność wózków widłowych TCM

Wózki widłowe TCM są znane z wytrzymałości, niezawodności i doskonałej zdolności manewrowania. Użytkownicy tych wózków mogą wykorzystywać je zarówno wewnątrz jak i na zewnątrz budynków. W zależności od zastosowania, dostępne są wózki do załadunku i rozładunku, transportu, składowania i kompletacji. Udźwig wózków wynosi od 800 do 10 000 kg, a zasięg wysokości podnoszenia do 15 850 mm. Niezawodność, trwałość i zdolność manewrowania sprawiają, że produkty TCM są cenione przez użytkowników na całym świecie. TCM wierzy w ciągły rozwój i doskonalenie, które ma na celu dostarczenie najlepszych systemów logistycznych. Wózki widłowe TCM zapewniają zoptymalizowane rozwiązania logistyczne dla wszystkich potrzeb przemysłu.

TCM wyznacza standardy w branży wózków widłowych i jest liderem w zakresie zintegrowanych systemów logistycznych. Od swojego założenia w 1949 roku, aż po dziś dzień, TCM udowodniło, że zasłużyło na swój wyjątkowy status w branży. Firma produkuje maszyny typu: 

  • WÓZKI SYSTEMOWE DO BARDZO WĄSKICH KORYTARZY
  • STACKERY
  • REACHTRUCK
  • WÓZKI PALETOWE
  • ORDER PICKERS
  • WÓZKI WIDŁOWE CZOŁOWE ELEKTRYCZNE
  • WÓZKI WIDŁOWE CZOŁOWE

Pytania odnośnie wózków widłowych marki TCM?

Zadzwoń do nas +48 71 707 09 75

 

Jeśli szukasz wytrzymałego, trwałego i funkcjonalnego wózka widłowego, marka TCM jest idealnym wyborem. Firma jest pionierem w branży, produkując wysokiej jakości wózki widłowe od ponad 60 lat. Wózki widłowe TCM są wykonane z wytrzymałych materiałów, dzięki czemu są one odporne na czynniki zewnętrzne i posiadają doskonały stosunek mocy do wagi, są łatwe w obsłudze dla operatora. Dzięki szerokiemu asortymentowi modeli od TCM bez trudu dopasujesz wózek do wymagań i potrzeb Twojego przedsiębiorstwa.

Wszystkie te czynniki sprawiają, że wybór wózka widłowego marki TCM jest zawsze dobrą decyzją.