Zobacz dostępne nowe wózki widłowe w ofercie FLT:

Ogromna większość sprzętu z czasem traci na wartości. Nie inaczej jest z wózkami widłowymi, dlatego warto abyś rozważył zakup nowego wózka widłowego.

Zobacz dostępne marki nowych, nie-używanych wózków widłowych

Zalety nowych wózków widłowych

Podstawową zaletą w tym przypadku jest trwałość pojazdu potwierdzona gwarancją producenta. Kupując nowy wózek widłowy objęty gwarancją na konkretny czas klient ma pewność usunięcia wady lub możliwość zwrotu wózka. Przyczyny usterki powinny jednak leżeć po stronie sprzętu, być wynikiem błędu w produkcji, a nie być spowodowane niewłaściwym użytkowaniem. Wspomniana trwałość odnosi się do nowego sprzętu, który z pewnością będzie służył przez dłuższy czas.

Pytania odnośnie wózków widłowych?

Wyślij zapytanie bezpośrednio na kontakt@flt-service.pl

Różnice pomiędzy nowym a używanym wózkiem

Pierwszy zakup nie pozostawia uwag co do jakości nowych wózków, popartej gwarancją producenta. Wiadomo jednak, że nowy wózek widłowy to duża inwestycja, której zwrot mierzony jest w latach. Alternatywą dla zakupu nowego wózka widłowego, jest zdecydowanie się na używane wózki widłowe z gwarancją FLT. Główną różnicą oczywiście będzie koszt zakupu wózka i w niewielkim stopniu jego awaryjność. Wszystkie używane wózki widłowe są również objęte gwarancją.

Cena nowych wózków widłowych

Nowy wózek widłowy kosztuje przeciętnie od 80 do  do 250 tysięcy złotych. Cena różni się w zależności od regionu produkcji, elementów wyposażenia czy rodzaju napędu pojazdu.

Podsumowanie

Jako producent nowych wózków widłowych zachęcamy Państwa do zapoznania się z naszą ofertą sprzedażową. Jesteśmy przekonani, że szeroki wachlarz nowych wózków widłowych spełni Państwa oczekiwania i umożliwi optymalny wybór.

Pytania odnośnie wózków?

Zadzwoń do nas +48 71 707 09 75