Zobacz dostępne wózki widłowe marki Still:

Wózki widłowe to wyjątkowe udogodnienie w wielu branżach. Dzięki nim praca przebiega znacznie sprawniej, co znacząco wpływa na produktywność całej firmy. Sprawdzają się w wielkich hurtowniach, sklepach, na halach produkcyjnych czy w magazynach. Ich głównym przeznaczeniem jest możliwość przewożenia ciężkich produktów, załadunku i rozładunku w przeznaczonym do tego miejscu. Nie sposób obecnie wyobrazić sobie większych przedsiębiorstw bez takiego wsparcia. W naszej ofercie znajdziecie cały wachlarz możliwości. Oferujemy najwyższą jakość usług oraz produkty z najwyższej półki. Wózek widłowy still to zdecydowanie propozycja dla osób, które poszukują rozwiązań ekonomicznych oraz wydajnych.

Pytania odnośnie wózków widłowych?

Wyślij zapytanie bezpośrednio na [email protected]

Zalety wózka widłowego STILL

Wózek widłowy still to przede wszystkim urządzenie o bardzo wysokim poziomie precyzji. Pozwala na swobodne poruszanie się nawet w nieco ciasnych przestrzeniach. Still wózki widłowe to produkty pochodzące spod skrzydeł uznanej firmy, która prosperuje niemal od wieku. Na przestrzeni tych lat zdobyła potrzebne i zasłużone zaufanie klientów, którzy na co dzień korzystają z produktów marki. To producent, który zwraca uwagę na każdy detal, dostarczając ostatecznie na rynek wózki still, które okazują się być niezawodnym wsparciem w wielu firmach. W produkcji wózków still wykorzystuje się najlepszej jakości komponenty, które wpływają na wydajność oraz trwałość urządzenia. Na słowo uznania zdecydowanie zasługuje siedzisko dla kierowcy, które jest niezwykle wygodne, a przede wszystkim zapewnia maksymalny poziom bezpieczeństwa podczas wykonywania obowiązków służbowych.

Spectrum możliwości od marki STILL

W ofercie naszej firmy znajdziecie sporo doskonałych modeli wózków widłowych still, począwszy od bocznych, a na ręcznych kończąc. Dostępne są również modele o różnym rodzaju zasilania. Nic zatem nie stoi na przeszkodzie, by zainteresować się modelem na gaz lub zasilanym elektrycznie. Warto jednak pamiętać, że elektryczne warianty znacznie są wskazane w przypadku wózków przeznaczonych do pracy we wnętrzach. Te zasilane gazem mogą z kolei doskonale sprawdzić się w przestrzeniach otwartych. Są przystosowane do pracy w różnych warunkach pogodowych i pozwalają na sprawną pracę bez względu na rodzaj nawierzchni.

Zachęcamy do kontaktu osoby zainteresowane wypożyczeniem lub kupnem wózków widłowych still. Z chęcią odpowiemy na wszystkie pytania i rozwiejemy ewentualne wątpliwości.

Pytania odnośnie wózków widłowych?

Zadzwoń do nas +48 71 707 09 75