Zobacz dostępne sztaplarki w ofercie FLT

Wózek widłowy sztaplarka to bardzo specyficzne narzędzie pracy. Ze względu na budowę jest on bardzo zwrotny i szybki. Dzięki temu może być wykorzystany z powodzeniem w najbardziej niedostępnych lokalizacjach. Oferowane przez nas sztaplarki używane i nowe to sprzęt zapewniający bezpieczne przemieszczanie ciężkich ładunków.

Wózek sztaplarka – dlaczego tak jest nazywany?

Nazwa sztaplarka pochodzi od niemieckiego słowa „sztapel”, które oznacza ułożony warstwami ładunek. W naszym kraju zwrot ten jest używany w stosunku do sposobu składowania tarcicy w tartakach. Niegdyś w portach „sztaplami” nazywano sterty ładunków ułożonych segmentami. Do ich przenoszenia wykorzystywano prototypy późniejszych wózków widłowych.

Współcześnie obie nazwy stosuje się zamiennie. Wózki widłowe sztaplarki używane
w portach nie różnią się niczym od tych, które można spotkać w wielu zakładach pracy.

Sztaplarka wózek widłowy – powszechne zastosowanie

Sztaplarka terenowa to zaawansowany technologicznie sprzęt. To niezastąpione w bliskim transporcie urządzenie pozwala na sprawne oraz łatwe przenoszenie ładunków z miejsca na miejsce.

Pytania odnośnie wózków widłowych?

Wyślij zapytanie bezpośrednio na [email protected]

Wszystkie oferowane przez naszą firmę wózki widłowe sztaplarki to funkcjonalne pojazdy maszynowe wyposażone w napęd silnikowy. Doskonale sprawdzają się zarówno podczas transportu poziomego, jak i pionowego o ograniczonym zasięgu.

Oferujemy sztaplarki znanych producentów, które to są wyposażone z przodu w widły, które to są bardzo pomocne podczas mechanicznego podnoszenia ładunków. Urządzenia te są powszechnie używane w:

– w centrach logistycznych
– halach magazynowych
– halach produkcyjnych
– w hurtowniach
– na placach budowy
– w rolnictwie podczas obróbki desek

Wszystkie oferowane przez naszą firmę urządzenia może obsługiwać tylko i wyłącznie taka osoba, która posiada odpowiednie kwalifikacje.

Wózek widłowy sztaplarka – wynajem i sprzedaż

W ramach naszej oferty dostępne są sztaplarki elektryczne oraz spalinowe. Urządzenia te oferujemy tym wszystkim firmom, które każdego dnia zajmują się przemieszczaniem ciężkich ładunków. W takich miejscach pracy posiadanie własnej floty magazynowej jest konieczne.

Z kolei dla tych przedsiębiorców, którzy potrzebują sztaplarki tylko na pewien czas oferujemy wynajem krótko oraz długoterminowy. Wynajmujący nie muszą martwić się naprawami, gdyż oferujemy okresowy serwis wynajętego sprzętu. Wszystkie usługi świadczymy szybko oraz w wyznaczonym terminie.

Pytania odnośnie wózków widłowych?

Zadzwoń do nas +48 71 707 09 75