Wózki widłowe to urządzenia służące do przenoszenia lub podnoszenia sporego obciążenia. Nic zatem dziwnego, że co jakiś czas może dochodzić do awarii któregoś z elementu tego pojazdu. Najczęściej zdarza się to w przypadku karetki wózka widłowego. Za co odpowiada ten element?

Pytania odnośnie wózków widłowych?

Wyślij zapytanie bezpośrednio na [email protected]

Awaria karetki wózka widłowego

Karetka wózka widłowego to dość mocno eksploatowana część tego typu pojazdów. Ta zamocowana na maszcie płyta czołowa odpowiada bowiem w dużej mierze za możliwości podnoszenia rozmaitych towarów. Element ten może w niektórych przypadkach ulec uszkodzeniu, zatem niezbędne będzie jego dokupienie i zamocowanie na nowo. Część ta musi być jednak idealnie dopasowana do posiadanego typu wózka widłowego; występuje bowiem pięć rodzajów karetek, które dodatkowo mają podtypy. Dobierane są one do pojazdów pod względem udźwigu danego pojazdu, a także odległości pomiędzy mocowaniami skrzydeł. Na szczęście w naszej firmie znaleźć można różne rodzaje karetek, zatem znalezienie tego odpowiedniego elementu nie będzie stanowiło żadnego problemu!

Karetka wózka widłowego - wózek widłowyIle kosztuje karetka wózka widłowego?

Ceny karetek do wózka widłowego zależne są przede wszystkim od rodzaju tego elementu. Do kosztu samej części należy również dodać montaż, którym powinien zająć się profesjonalny serwis. Warto podkreślić, że usługi naszej firmy obejmują nie tylko sprzedaż bądź wynajem wózków widłowych; dysponujemy również wszelkimi narzędziami, a także wykwalifikowaną kadrą pracowników, która bez wahania naprawi każdą szkodę w pojeździe.

Pytania odnośnie wózków?

Zadzwoń do nas +48 71 707 09 75