Jeśli szukasz wózka widłowego, doskonale trafiłeś. Nasza firma od wielu lat zajmuje się sprzedażą, dystrybucją, wynajmem oraz kompleksowym serwisem wózków widłowych i podnośników nożycowych na terenie całego województwa lubuskiego. Sprzedajemy także inne maszyny niezbędne do prowadzenia biznesu.

Zachęcamy do zapoznania się z bogatą ofertą na naszej stronie internetowej. Posiadamy maszyny renomowanych firm, współpracujemy ze sprawdzonymi producentami oraz nieustanie szkolimy swoich pracowników, tak, żeby nasi klienci mieli zapewnioną najwyższą jakość produktu i obsługi.

Zobacz wózki widłowe używane w ofercie FLT:

Pytania odnośnie wózków widłowych?

Wyślij zapytanie bezpośrednio na [email protected]

Zobacz dostępne modele wózków w woj. Lubuskim:

Wózki widłowe lubuskieWózki widłowe lubuskie – sprzedaż lub wynajem krótko/długo terminowy

Każdy wózek widłowy używany w firmie podlega wymogom rejestracji Urzędu Dozoru Technicznego oraz regularnych kontroli. Firma FLT prowadzi i obsługuje klientów na terenie całej Polski, w tym właśnie w województwie lubuskim. Jeśli zatem prowadzisz działalność na terenie województwa lubuskiego, możesz wypożyczyć, kupić, naprawić lub serwisować wózki widłowe w naszej firmie.

Wózki widłowe – nowe czy używane?

W ofercie posiadamy sprzęt najwyższej klasy, zarówno nowy, jak i używany. To, czy potrzebujesz wózka widłowego nowego, czy też używanego zależy głównie od indywidualnych preferencji oraz posiadanego na ten cel budżetu. Serdecznie zachęcamy do kontaktu z naszymi doradcami — chętnie odpowiedzą na wszystkie pytania i pomogą dobrać wózek skrojony na miarę potrzeb Twojej firmy. Zakup wózka to inwestycja na lata, dobrze jest zatem skorzystać z konsultacji zaufanego doradcy

Pytania odnośnie wózków?

Zadzwoń do nas +48 71 707 09 75