Specjalizujemy się w sprzedaży wózków widłowych od wielu lat. W naszej ofercie posiadamy widlaki wszystkich typów między innymi właśnie wózki widłowe terenowe. Terenowe wózki widłowe różnią się od pozostałych widlaków przede wszystkim udźwigiem który może wynieść nawet 10 ton. Zdecydowanie ta cecha sprawia, że tego typu wózki pozostają szczególnie pożądane na rynku.

Zobacz wózki terenowe w ofercie firmy FLT grupa

Koła terenowe do wózka widłowego

Kolejna różnica polega na miejscu zastosowania. Koła terenowe do wózka widłowego są większe, a opony szersze dlatego z powodzeniem można wykonywać prace w terenie trudnym, gdzie występują nierówności.

Widlak terenowy – gdzie się sprawdzi?

Wózek widłowy terenowy 4×4 idealnie sprawdzi się w górskich terenach, na placu budowy, oraz wszędzie tam gdzie podłoże jest grząskie i miękkie. Dzięki wykorzystaniu wózka widłowego terenowego można zdecydowanie ułatwić transport (na przykład na budowie) pustaków, cegieł oraz wszelkiego rodzaju rur. Rozładowanie wszelkich materiałów budowlanych będzie szybsze i sprawniejsze. Widlaki terenowe mogą być używane w wielu dziedzinach przemysłu, bo naprawdę potrafią bardzo dużo.

Pytania odnośnie wózków widłowych terenowych?

Wyślij zapytanie bezpośrednio na kontakt@flt-service.pl

Wózki widłowe terenowe – kupować nowe czy używane?

Z pewnością każdy kto obecnie interesuje się kupnem terenowego widlaka doskonale zdaje sobie sprawę z tego ile taki sprzęt kosztuje. Jest to bardzo duża inwestycja, jednak zakup takiej maszyny zdecydowanie przyspieszy i usprawni prace które są do wykonania w terenie. Obecnie dostępnych jest wiele możliwości ułatwiających kupno widłowych wózków terenowych. Są to między innymi różnego rodzaju kredyty, leasingi oraz raty. Z nami załatwisz wszystko.

Używane widlaki od FLT

Wózki widłowe terenoweNasza oferta obejmuje również terenowe wózki widłowe używane i szczerze polecamy widlaki z tzw. drugiej ręki. Ponieważ zajmujemy się także serwisowaniem i konserwacją wózków widłowych, to każda używana maszyna zanim zostanie przez nas wystawiona na sprzedaż zostaje dokładnie sprawdzona. Nasz szeroki wybór wózków terenowych można obejrzeć po wpisaniu w wyszukiwarkę fraz takich jak: wózek terenowy allegro, wózek terenowy olx, wózek terenowy otomoto. Używane wózki widłowe terenowe są naprawdę dobrą alternatywą dla nowych widlaków. Sprzedajemy między innymi takie modele wózków terenowych jak:

– wózek widłowy terenowy manitou
– wózek widłowy terenowy ausa
– wózek widłowy terenowy o&k

Są to zdecydowanie wiodące marki jeżeli chodzi o produkcje wózków widłowych terenowych. Jeżeli zdecydują się Państwo na zakup używanego widlaka terenowego, to można mieć pewność iż solidne wykonanie zagwarantuje jeszcze długą i bezproblemową pracę maszyny. Używane widlaki terenowe również wymagają regularnych serwisów i czynności konserwacyjnych, ale dzięki temu można mieć pewność, iż operatorzy mają zagwarantowane bezpieczeństwo pracy.

Wózki widłowe terenowe – podsumowanie

Widlaki terenowe potrafią przy dużej wadze ładunku (nawet 10 ton) sprawnie poruszać się po wyboistym terenie. Bez większych problemów mogą wjeżdżać na wzniesienia i zjeżdżać z nich dzięki napędowi, oraz specjalnemu rozmieszczeniu kół. Koła w terenowych wózkach widłowych są zamontowane w taki sposób, iż z przodu są dwa większa, i z tyłu dwa mniejsze, dodatkowo opony posiadają bardzo głębokie bieżniki.

Kabiny skonstruowane są tak, aby operator miał bardzo dobrą widoczność z każdej strony, a ogrzewanie pozwala na pracę w trudnych warunkach jak deszcz i śnieg. Zakup nowego sprzętu od dobrego producenta to koszt rzędu od około 120 tysięcy złotych w górę. Jak wspomnieliśmy wcześniej można skorzystać z wielu form sfinansowania takiego zakupu. Natomiast jeżeli nie zależy nam w tym momencie na nowym sprzęcie, bądź po prostu finanse w firmie obecnie są niewystarczające zawsze można kupić używany wózek widłowy terenowy. Za zakup sprzętu z drugiej ręki można zapłacić nawet 50 % niższą kwotę, co niejednokrotnie daje w ogóle możliwość kupna terenowego wózka widłowego

Nasze długoletnie doświadczenie w sprzedaży wózków widłowych, dodatkowego sprzętu oraz serwisu tych maszyn pozwoli dobrać nam najlepszy terenowy widlak dla Twojej działalności. Zadzwoń do nas, lub zostaw swój numer telefonu. Skontaktujemy się z Tobą i Ty powiesz nam czego potrzebujesz, a my z całym naszym profesjonalizmem przygotujemy dla Ciebie najlepsze oferty. Zapraszamy do współpracy.

Pytania odnośnie wózków widłowych terenowych?

Zadzwoń do nas +48 71 707 09 75