Zobacz używane wózki poleasingowe w ofercie FLT:

Zakup wózków widłowych poleasingowych czyli używanych stanowi alternatywę dla kupna nowych wózków. Użytkowane w ramach leasingu rzeczy, np. samochody kojarzą się zwykle
z wyeksploatowaniem. Wielu przyszłych kupców posiada więc jednak poniekąd uzasadnione obawy o jakość poszukiwanego sprzętu.

 

Kiedy wybrać poleasingowe wózki widłowe?

W ramach leasingu najczęściej kupowane przez przedsiębiorstwa są samochody. Teoretycznie powinny one służyć wyłącznie do pracy jednak praktyka bywa różna.

Pytania odnośnie wózków widłowych?

Wyślij zapytanie bezpośrednio na [email protected]

W przypadku poleasingowych wózków widłowych sytuacja przedstawia się bardziej klarownie – pojazdy te wykorzystuje się mimo wszystko zawsze zgodnie z przeznaczeniem i zazwyczaj pod okiem zakładowych, magazynowych kamer.

Wybór poleasingowych wózków może być odpowiedni wtedy, gdy przedsiębiorstwo nie ma budżetu na nowe wózki, a zależy mu na stałym poszerzaniu floty wózków widłowych.

Oferta wózków widłowych poleasingowych – ceny

Oferujemy Państwu szereg modeli poleasingowych wózków widłowych w cenach, które zależą od stanu widlaków, roku produkcji czy rodzaju napędu. Nie warto oczekiwać wózków, które będą jak zupełnie nowe, jednak na każdy wózek poleasingowy dajemy gwarancje.

Pytania odnośnie wózków?

Zadzwoń do nas +48 71 707 09 75