Oferta grupy FLT skierowana jest do wszystkich firm i właścicieli wózków widłowych. Oferujemy oryginalne części zamienne oraz wysokiej jakości zamienniki dla większości dostępnych na rynku wózków widłowych (części do sztaplarek, części do widlaków, części zamienne do wózków widłowych). Szeroki asortyment części zamiennych do wózków widłowych obejmuje takie marki jak UniCarriers, Nissan, Toyota, BT, Linde, Jungheinrich, Yale, Still, TCM, GPW, Rak ,Suchedniów, Hyster, Komatsu, Manitou, Promag.

Oferta części do różnych marek wózków widłowych  (części do sztaplarek, części do widlaków, części zamienne do wózków widłowych)

Wychodząc naprzeciw potrzebom Klientów, oferujemy wysokiej jakości części do większości popularnych marek wózków widłowych, również trudnych do znalezienia. Dostarczamy części do następujących maszyn: Toyota, Linde, Jungheinrich, Nissan. Zamówienia realizujemy w krótkim czasie. Stale współpracujemy z dużą hurtownią części do wózków widłowych.

Pytania odnośnie części do wózków widłowych?

Wyślij zapytanie bezpośrednio na [email protected]

Wózki widłowe – części oryginalne oraz zamienne

W zależności od rodzaju wózka widłowego, oferujemy zarówno części oryginalne oraz zamienne, takie jak:

  • Części do wózków LPG – takie jak komponenty gazowe układów zasilania (reduktory, gaźniki, przewody, filtry).
  • Części i elementy układów hydraulicznych (pompy, siłowniki, tłoczyska i inne)
  • Części do wózków widłowych elektrycznych, takie jak np. wysokiej jakości baterie litowo-jonowe o różnym poziomie napięcia (wyłącznie dla wózków czołowych elektrycznych)
  • Akcesoria i osprzęt do wózków m.in. w przesuw boczny, obrotnice, pozycjoner, ściskacze, żurawiki i inne
  • Siłowniki, rolki masztów, przewody hydrauliczne
  • Części oraz podzespoły elektroniczne większości modeli i producentów wózków widłowych
  • Części do sztaplarek
  • Części – wózki widłowe LPG; elektryczne; diesel, wysokiego składowania; wózki systemowe; wózki paletowe; wózki paletowe z masztem

Niezależnie od serwisu i dostępnych części, oferujemy również wózki widłowe na sprzedaż – wózki nowe oraz używane.

Przeznaczenie wózków widłowych, ich wykorzystanie w różnych branżach przemysłowych

Wózki jezdniowe podnośnikowe, zwane potocznie „widlakami” użytkowane są zarówno przez wielkie firmy, jak i małe przedsiębiorstwa. Popularność ich wykorzystywania rośnie, w ostatnich latach są szczególnie chętnie kupowane przez właścicieli marketów i wszelkiego rodzaju magazynów. Szerokie zastosowanie wózków, ich uniwersalność oraz nieduże gabaryty sprawiają, że samych ich rodzajów i wariantów jest na rynku coraz więcej.

W dużych gospodarstwach rolnych popularne widlaki wykorzystywane są do przewozu odpadów, segregacji plonów, w transporcie maszyn. Pojawiają się głównie w gospodarstwach wielkich producentów np. win, jabłek.

W budownictwie wózki służą do rozwożenia / rozładunku materiałów, wywożenia odpadów, przenoszeniu elementów z wyposażenia domów.

W transporcie i logistyce stosowane są przede wszystkim do przewożenia towarów, załadunku, rozładunku. Podobną rolę pełnią w: sklepach, marketach, magazynach, hurtowniach, centrach logistycznych. Na lotniskach wykorzystywane są do załadunku, rozładunku bagaży.

Zastanawiasz się nad zakupem części? Wózki widłowe wymagają stałej konserwacji i serwisu – warto o tym pamiętać!

Oferujemy komponenty gazowe układów zasilania stosowanych w wózkach widłowych takich jak m.in. reduktory, gaźniki, przewody, filtry. Zajmujemy się sprzedażą różnorodnych części, począwszy od śrub, kart logicznych, kończąc na częściach kabiny, czy widłach. Oferowane przez nas komponenty są testowane pod względem jakości. Również części regenerowane podlegają testom.

Sklep z częściami do wózków widłowych

Co jeszcze mogą Państwo zaleźć w ofercie naszego sklep z częściami do wózków widłowych? Przede wszystkim, szorki asortyment – zarówno części zamienne do wózków widłowych, jak i części oryginalne. W ofercie akcesoriów do widlaków widnieją m.in.: lusterka, oświetlenie, przedłużki wideł, systemy kamer.

Posiadamy również różne rodzaje osprzętów do wózków , takie jak: przesuwy boczne, obrotnice, chwytaki do rol papieru, widły, haki, pługi.

Korzystając z naszych usług macie Państwo możliwość doboru osprzętu zgodnie z przeznaczeniem / celem wykorzystania wózka (typ przemysłu: budownictwo, rolnictwo, przemysł, transport papieru, rolnictwo). Osprzęt dobierać można również ze względu na typ ładunku (np. palety, opony, rolki, beczki, kartony, siano, worki zbiorcze, zwoje, bale i inne).

Zachęcamy do obejrzenia katalogów i galerii. W razie pytań prosimy o kontakt z naszymi przedstawicielami. Zapewniamy fachowe doradztwo i obsługę pytań technicznych.

Pytania odnośnie części do wózków widłowych?

Zadzwoń do nas +48 71 707 09 75

Szybka dostawa części i profesjonalna obsługa – wybierz nasz sklep!

Oferujemy szybką dostawę wszystkich części do wózków widłowych. Ma to niezwykle duże znaczenie podczas różnego rodzaju awarii w miejscu pracy, które są codziennością w magazynach czy firmach. Należy pamiętać, że nawet najlepsze wózki widłowe wymagają wymiany części. Szybka dostawa sprawdza się także wszędzie tam, gdzie unieruchomienie pracy wózka widłowego przekłada się na opóźnienia w pracy zakładu, firmy czy magazynu. Wówczas przychodzimy z pomocą! Z nami zaoszczędzisz nie tylko pieniądze, ale i czas. Oferujemy najlepszej jakości komponenty w stosunkowo niskiej cenie.

Ponadto, w naszym sklepie znajdziesz niemal wszystko, co wymaga wymiany w wózkach widłowych. To z kolei przekłada się na komfort robienia zakupów w jednym miejscu – Ty zaoszczędzisz pieniądze wydane na wysyłki, ziemia natomiast zyska na ekologii. Działamy szybko i sprawnie!

Części do wózków BT, części do wózków Hyster, części do wózków Jungheinrich, części do wózków Komatsu, części do wózków Linde, części do wózków Mitsubishi, części do wózków Nissan, części do wózków Still, części do wózków Toyota i wiele innych w jednym miejscu!

Prowadzenie biznesu wymaga od nas odpowiednich narzędzi. Jednym z nich jest bez wątpienia wózek widłowy. To urządzenie stanowi podstawę wyposażenia niemal każdego magazynu, ponieważ pozwala transportować ładunki o dużej masie. Żeby jednak kupiony sprzęt funkcjonował prawidłowo, musimy pamiętać o dobrej jakości częściach.

Czy warto kupować używane części do wózków widłowych?

Używane części do wózków widłowych, to dodatkowa możliwość zaoszczędzenia pieniędzy

Wózek widłowy jak każdy sprzęt powinien być co jakiś czas serwisowany. Dlatego tak istotny jest wybór właściwych części, które zamontujemy w naszym urządzeniu. Większość serwisów oferuje obecnie dwa rodzaje komponentów, a mianowicie części nowe oraz używane. Niewątpliwie dużym atutem elementów pochodzących z rynku wtórnego jest możliwość zmniejszenia kosztów całej naprawy. Używane części do wózków widłowych są bowiem znacznie tańsze niż nowe. Dla przedsiębiorców, którzy dopiero rozpoczynają przygodę z własnym biznesem, jest to więc szansa na zabezpieczenie budżetu firmy przed stratami, jakie mogą być generowane przez naprawę sprzętu.

W ofercie FLT znajdą również Państwo używane części do wózków widłowych i części regenerowane.

Odpowiedni stan nabytych komponentów

Żeby jednak rzeczywiście zaoszczędzić na serwisowaniu wózków widłowych, powinniśmy zwrócić uwagę na kilka aspektów. Przede wszystkim zadbajmy o to, aby kupione elementy były w dobrym stanie technicznym (zespół FLT dba o to na co dzień). Części, które są mocno zużyte, mogą bowiem w niedługim czasie odmówić posłuszeństwa, co będzie oznaczało konieczność kolejnej naprawy. Oprócz tego komponenty muszą idealnie pasować do naszego sprzętu. Starajmy się zatem nabywać elementy rekomendowane przez producenta danego wózka widłowego. Jak widać kupowanie używanych części do wózków widłowych, jest dobrym rozwiązaniem pod warunkiem, że pamiętamy o niektórych kwestiach.