Wózki widłowe – odział FLT woj. opolskie

FLT grupa prowadzi profesjonalna sprzedaż i wynajem wozków widłowych na terenie woj. Opolskiego i w Opolu.

Zobacz wózki widłowe używane w ofercie FLT:

 

Wózki widłowe woj. opolskie – rodzaje i zastosowanie

Prowadzenie sprawnie działającego magazynu nie jest proste, ponieważ wymaga nie tylko doświadczenia i odpowiedniej wiedzy, ale również wyposażenia we właściwe urządzenia ułatwiające codzienną pracę.

Pytania odnośnie wózków widłowych?

Wyślij zapytanie bezpośrednio na [email protected]

Jednym z najważniejszych elementów wyposażenia magazynu są wózki widłowe pozwalające na masowe przewożenie towarów. Doskonale zdając sobie sprawę z tego, jak przydatne są to narzędzia, przygotowaliśmy Państwu szeroką ofertę, dzięki czemu każda firma znajdzie najlepsze wózki widłowe odpowiadające swoim potrzebom.

Wózki widłowe (woj. opolskie) – ze względu na swoją różnorodność doskonale sprawdzają się w transporcie różnego typu towarów. Przy ich pomocy można je umieszczać zarówno na platformach aut dostawczych, jak i wspomagać się nimi w czasie rozładowywania ładunku. Z jakimi typami wózków widłowych mogą się państwo spotkać w naszej ofercie?

 

Posiadamy przede wszystkim wózki:
– podnośnikowe (podnoszenie i przewożenie ładunków),
– unoszące (pozwalające na transport ładunku na duże wysokości),
– boczne (do załadunku bocznego),
– skrętne (dzięki możliwości obracania wideł możliwe jest łatwiejsze składowanie ładunków w różnych kierunkach),
– ciągnikowe (niezastąpione przy holowaniu ładunków na przyczepach).

 

Wózki widłowe to niezastąpiony element wyposażenia każdego magazynu przede wszystkim ze względu uniwersalność ich zastosowania. W swojej ofercie posiadamy bardzo różne wózki widłowe, dzięki czemu bez większych problemów dostosują Państwo wybór do potrzeb własnego magazynu. Posiadamy modele idealne zarówno do transportu towaru na dużych wysokościach jak i takie, które będą niezastąpione w pracach na małych przestrzeniach.

Pytania odnośnie wózków?

Zadzwoń do nas +48 71 707 09 75