Praca na budowie czy w magazynach wiąże się z wykonywaniem wielu trudnych zadań na wysokościach. W takich sytuacjach doskonale sprawdzają się podnośniki samojezdne.
W naszej ofercie znajduje się wysokiej jakości sprzęt, który zapewnia bezpieczeństwo oraz dzięki któremu prace przebiegają szybko i sprawnie.

Pytania odnośnie podnośników nożycowych?

Wyślij zapytanie bezpośrednio na [email protected]

Czym charakteryzuje się podnośnik nożycowy samojezdny?

Nazwa tego sprzętu wzięła się stąd, że konstrukcja nośna na której opiera się platforma przypomina nożyce. Te samojezdne urządzenia są wyposażone w napęd elektryczny lub spalinowy. W ramach naszej oferty dostępne są wysokiej jakości podnośniki nożycowe samojezdne, które są sterowane za pomocą joysticka znajdującego się na platformie roboczej. Wszystkie oferowane urządzenia są stabilne. Poruszają się w górę i w dół, ale nie przemieszczają się na boki, ani nie przechylają się.

Podnośnik samojezdny nożycowy – istotne zalety

Urządzenia te posiadają mnóstwo zalet. Pośród wielu z nich można wymienić:

– stabilność
– mobilność
– funkcjonalność

Oferowane przez nas podnośniki samojezdne doskonale sprawdzą się tam, gdzie skomplikowane manewrowanie nie jest konieczne. Platforma robocza tego sprzętu jest bardzo duża, co umożliwia pracę kilku osób jednocześnie. Każdy podnośnik nożycowy jezdny jest wyposażony w stabilną barierkę, która zapewnia pracownikom wykonującym pracę na wysokości bezpieczeństwo.

Samojezdny podnośnik nożycowy – Skyjack

Nasza firma oferuje podnośniki samojezdne pochodzące od renomowanych producentów – w ofercie posiadały głównie podnośniki marki Skyjack. Sprzęt ten świetnie sprawdza się w halach, w galeriach handlowych, na budowach oraz w magazynach. Można z niego korzystać zarówno wewnątrz, jak i na zewnątrz budynków. Świetnie radzi sobie z wieloma przeszkodami np. w postaci nierównej powierzchni.

Oferowane przez nas podnośniki nożycowe samojezdne są bardzo chętnie nabywane przez firmy reklamowe zajmujące się zamieszczaniem banerów, neonów i szyldów w różnych miejscach. Każde urządzenie posiada wydajne silniki, jest mobilne oraz intuicyjne w obsłudze.

Używany sprzęt na bieżąco serwisujemy, zatem korzystanie z niego jest w pełni bezpieczne. Wszystkie maszyny w kategorii podestów nożycowych elektrycznych są wyposażone w niebrudzące koła. Jeżeli potrzebujesz pomocy w doborze idealnego podnośnika nożycowego skontaktuj się z naszym przedstawicielem, który w wyczerpujący sposób odpowie Ci na wszystkie pytania.

Pytania odnośnie podnośników nożycowych?

Zadzwoń do nas +48 71 707 09 75

Podnośniki Koszowe

Podnośniki koszowe samojezdne wyposażone w kosz świetnie nadają się do prac na dużych wysokościach. Pracownik podejmujący takie czynności jest zabezpieczony barierkami ochronnymi poprowadzonymi wokół kosza co daje mu poczucie bezpieczeństwa i komfortu pracy. Praktyczność tego urządzenia powoduje, że za jego pomocą możliwe jest dotarcie do trudno dostępnych miejsc.

Podnośnik koszowy a podnośnik nożycowy

Samojezdny podnośnik koszowy charakteryzuje się możliwością relatywnie dużego zasięgu, dzięki któremu pracownik może dostać się w trudno dostępne miejsca. Wynika to z zastosowanej technologii, którą może być np. hydrauliczny układ podnoszący. W porównaniu do podnośnika koszowego nożycowego jednak posiada pewne ograniczenia co do możliwości załadunku spowodowane powierzchnią kosza pozwalającą jedynie na transport pracownika. Technologia podnoszenia kosza w podnośniku koszowym nożycowym pozwala na poruszanie się platformy jedynie w ruchu pionowym. jest za to prostsza, mniej awaryjna i tańsza w serwisie. Kluczową różnicą jest jednak elastyczność transportu.