Zobacz dostępne widlaki na sprzedaż w ofercie FLT:

W naszej ofercie sprzedażowej znajdą Państwo szeroki wybór widlaków najlepszych producentów (linde, toyota, nissan, jungheinrich). Specjalizujemy się w sprzedaży wózków typu „widlak” od wielu lat, więc doskonale wiemy jak doradzić naszym klientom wybór najlepszego sprzętu. Odpowiednio dobrany widlak do profilu działalności przedsiębiorstwa potrafi obniżyć koszty oraz przyspieszyć procesy produkcyjne.

Zobacz polecane widlaki przez FLT:

Pytania odnośnie wózków widłowych?

Wyślij zapytanie bezpośrednio na kontakt@flt-service.pl

Doskonale wiemy czym się kierować podczas zakupu wózka widłowego i z przyjemnością przekażemy naszą wiedzę. Zapraszamy do naszego sklepu zarówno osoby które doskonale wiedzą jaki rodzaj wózka widłowego potrzebują, jak i tych którzy kompletnie nie mają pojęcia co wybrać. W obu przypadkach nasze profesjonalne podejście gwarantuje Państwu satysfakcję z zakupów.

Zdajemy sobie sprawę z tego jak ważna jest to inwestycja, dlatego zawsze dokładamy wszelkich starań by wybrać najlepszy wózek widłowy, który spełni wszystkie wymagania. Co istotne jeżeli wózek widłowy nie posiada w wersji podstawowej elementu który ułatwiłby pracę, niejednokrotnie można go doposażyć i wiemy jak to zrobić.

Widlaki – czym kierować się podczas zakupu?

WidlakPrzede wszystkim podczas zakupu widlaka należy określić gdzie maszyna będzie pracować (na zewnątrz, czy w środku pomieszczenia). Jest to istotna informacja, gdyż wtedy będziemy mogli dobrać najlepszy widlak pod kątem zasilania oraz jego wymiarów. Warto podkreślić iż wózki widłowe elektryczne przeznaczone są do pracy wewnątrz magazynów, te z silnikiem diesla na otwartej przestrzeni, natomiast zasilane gazem sprawdzą się w obu przypadkach.

Kolejnym kryterium będzie wysokość unoszenia ładunku, rodzaje ładunków do przenoszenia oraz wymiary pomieszczeń w jakich widlaki będą się poruszać. Nasza doświadczona kadra wyliczy również maksymalna wagę ładunku jaki może być przewożony, co z pewnością przełoży się na bezpieczeństwo użytkowania pojazdu. Gdy będziemy mieć wszystkie niezbędne informacje to z pewnością znajdziemy najlepszy wózek widłowy idealnie dopasowany do działalności firmy. Oferujemy Państwu szeroki wybór wózków widłowych oraz wszelkich niezbędnych akcesoriów w dobrych cenach.

Widlaki – rodzaje wózków

W naszym sklepie można kupić widlaki o różnych parametrach technicznych oraz przeznaczeniu. Między innymi dostępne są:

– widlaki spalinowe które przystosowane są do wielogodzinnej pracy w różnych warunkach pogodowych. Posiadają oszczędne silniki dzięki którym widlaki te są ekonomiczne i opłacalne w użytkowaniu. Specjalnie zaprojektowana kabina zapewnia bezpieczeństwo oraz komfort pracy operatora.

– widlaki elektryczne (unoszące, podnośnikowe) świetnie nadają się do wszelkich wąskich pomieszczeń oraz korytarzy. Zastosowanie silników działających na prądzie zmiennym AC sprawia, że bez obaw można używać tych widlaków w miejscach z substancjami grążącymi wybuchem.

– widlaki systemowe sprawdzą się wszędzie tam gdzie wymagana jest dobra zwrotność, oraz praca w magazynach wysokiego składowania. Budowa widlaków systemowych przystosowana jest do nawet do obustronnego pobierania palet i to w wąskich korytarzach.

– widlaki 4×4 (terenowe), widlaki 1900, oraz wiele innych modeli. Wózki widłowe terenowe nadają się bardzo dobrze do pracy w trudnym terenie. Napęd na cztery koła gwarantuje sprawną pracę. Udźwig takiego widlaka to nawet 10 ton, a przy tym jest bardzo stabilny. Zabudowana kabina która często jest ogrzewana daje możliwość pracy operatora nawet podczas deszczu lub opadów śniegu.

Nasze długoletnie doświadczenie w sprzedaży widlaków wyróżnia nas tle konkurencji. Jesteśmy na bieżąco ze wszystkimi nowinkami technicznymi jeżeli chodzi o produkcję wózków widłowych.

 

Zapraszamy do zapoznania się z naszym asortymentem. Działamy kompleksowo od zaprezentowania sprzętu, poprzez przygotowanie dobrej cenowo oferty, podstawienie zakupionego sprzętu pod firmę, aż po serwis (na życzenie klienta). Współpraca z nami jest łatwa, konkretna i przyjemna. U nas kupisz widlaki jakich Ci potrzeba, czyli dopasowane idealnie pod zadania jakie mają zostać wykonane. Napisz do nas, zadzwoń bądź pozostaw swój numer telefonu. Skontaktujemy się z Tobą jeszcze dziś!

Pytania odnośnie wózków widłowych?

Zadzwoń do nas +48 71 707 09 75