Wózek widłowy z wysięgnikiem to niezbędne wyposażenie podczas pracy na halach budowlanych, w magazynach, hurtowniach oraz w wielu innych miejscach. Szczególnie tam, gdzie transportowane są duże ładunki i towary. W zależności od wybranego modelu możemy komfortowo przewieźć towar o wadze kilkudziesięciu ton. To znaczne usprawnia wykonywane prace. W naszej ofercie znajdziesz sprawdzone pozycje sprzętu o doskonałej jakości, który pozwoli przenieść wykonywane prace na zupełnie nowy poziom.

Pytania odnośnie wózków widłowych?

Wyślij zapytanie bezpośrednio na [email protected]

Wózek widłowy z wysięgnikiem- sprawdź jego możliwości

Wózek widłowy z wysięgnikiem to maszyna pozwalająca uzyskać wiele możliwości podczas transportowania. Do najistotniejszych z nich z pewnością możemy zaliczyć sięganie towaru z wysokości, załadunek z dostępem do jednej burty czy praca z przystawkami.

Dodatkowo ze względu na jego kompleksowe rozmiary możliwe jest przenoszenie towarów również w małych pomieszczeniach, na przykład wewnątrz kontenerów. To znacznie usprawnia wykonywane prace i pozwala uzyskać zdecydowanie lepsze wyniki.

Przejrzyj naszą szeroką ofertę wózków widłowych (z wysięgnikiem i bez) – wybierz idealny model dla swojej firmy

Dostępne w naszej ofercie wózki widłowe z wysięgnikiem zapewniają funkcjonalność, bezpieczeństwo oraz wysoką wydajność pracy. Wszystkie oferowane przez nas modele spełniają wszelkie niezbędne standardy. Dzięki temu decydując się na wybór naszej oferty masz pewność uzyskania wysokiej jakości sprzętu, który usprawni wszelkie prace w Twoim biznesie. To doskonała inwestycja, która z pewnością się opłaci. Serdecznie zapraszamy do zapoznania się z naszym pełnym asortymentem oraz do pozostawienia kontaktu na stronie.

Pytania odnośnie wózków widłowych?

Zadzwoń do nas +48 71 707 09 75