Zobacz dostępne wózki widłowe podnośnikowe w ofercie FLT:

W naszej ofercie posiadamy szeroki wybór podnośników widłowych. Podnośniki widłowe jako niezbędny element wyposażenia firm, gdzie składowanie materiałów, bądź konieczność przestawiania lub podstawiania ładunków o znacznym ciężarze jest codziennością, powinny być idealnie dobrane pod zakres prac. Jako grupa FLT, doskonale wiemy jak dopasować wózek podnośnikowy widłowy do profilu Państwa firmy.

Sprawdź aktualną ofertę wózków widłowych podnośnikowych:

Podnośniki widłowe – przeznaczenie

Wózki widłowe podnośnikowe dzielą się na trzy podstawowe grupy takie jak:

– podnośniki widłowe napędzane silnikiem spalinowym – nadają się do pracy wewnątrz (jeżeli pomieszczenia są dobrze wentylowane) i na zewnątrz. Diesle z kolei przeznaczone są do pracy na zewnątrz ( ze względu na wydzielanie szkodliwych spalin).

– podnośniki widłowe z silnikiem elektrycznym idealne do magazynów zamkniętych

– ręczny podnośnik widłowy który służy do przemieszczania ładunku na krótkich dystansach i umożliwia podniesienie palety na wysokość 20 centymetrów.

Pytania odnośnie wózków widłowych?

Wyślij zapytanie bezpośrednio na kontakt@flt-service.pl

Służąc naszym doświadczeniem w sprzedaży podnośników widłowych jesteśmy w stanie dobrać najlepsze rozwiązanie do każdego przedsiębiorstwa. Jeżeli mają Państwo problem z podjęciem decyzji zakupowej zapraszamy do kontaktu telefonicznego lub mailowego. Model dobierzemy, gdy tylko uzyskamy informację na temat wielkości pomieszczeń pracy podnośnika widłowego, jak wysoko umieszczany będzie ładunek, czy jaka będzie masa przewożonego towaru.

Dodatkowo w naszej ofercie znajdą Państwo podnośnik do wózka widłowego, oraz inne elementy i akcesoria, którymi można doposażyć wózki widłowe podnośnikowe, gdy nie posiadają danego elementu w wersji podstawowej. Prowadzimy również serwis i naprawę wózków widłowych podnośnikowych.

Podnośniki widłowe – podsumowanie

Jeżeli chciałbyś kupić podnośnik widłowy lub podnośnik widłowy ręczny – zadzwoń do nas. Gdy opowiesz nam czym się zajmujesz i co chcesz uzyskać przy pomocy wózka widłowego podnośnikowego, my zajmiemy się resztą – dobierzemy najlepszy sprzęt do Twoich potrzeb.

Przygotujemy dla Ciebie najlepsze oferty w których opiszemy wszystkie parametry podnośników widłowych według nas najlepiej pasujących do Twojej firmy. Naszemu wieloletniemu doświadczeniu w sprzedaży jak i serwisowaniu podnośników widłowych można zaufać. Zadowolenie naszych klientów, to dla nas sprawa priorytetowa

Pytania odnośnie wózków?

Zadzwoń do nas +48 71 707 09 75