Zobacz dostępne wózki widłowe jezdniowe podnośnikowe w ofercie FLT:

Chcielibyśmy poinformować, iż Naszym Klientom jesteśmy w stanie zaoferować bardzo profesjonalne i fachowe usługi z zakresu sprzedaży maszyn, które są niezbędne do funkcjonowania w różnorodnych branżach. Szczególnie, tam gdzie niezbędne jest przenoszenie lub przewożenie dość ciężkich ładunków o różnych kształtach i wielkości. Specjalizujemy się w wózkach jezdniowych. Dlatego jeśli potrzebujesz dobrego sprzętu to warto skorzystać z naszej oferty. Serdecznie zachęcamy!

Bardzo zachęcamy także do kontaktu z Naszym przedstawicielem w celu przedstawienia odpowiedniej oferty! Z Nami dobierzesz najlepsze dla siebie rozwiązanie.

W swojej ofercie mamy szeroki asortyment. U nas znajda Państwo nie tylko różnego rodzaju widlaki, ale także przeznaczone do nich akcesoria. Ważne jest to, że wózki możemy dobrać odpowiednio do własnych potrzeb.

Oferujemy zakup maszyn takich jak: wózek jezdniowy podnośnikowy, wózek jezdniowy podnośnikowy z mechanicznym napędem podnoszenia, wózek jezdniowy podnośnikowy z mechanicznym napędem podnoszenia z wysięgnikiem oraz wózek jezdniowy prowadzony i wózek jezdniowy z wysięgnikiem.

Pytania odnośnie wózków widłowych czołowych?

Wyślij zapytanie bezpośrednio na [email protected]

Do czego służą wózki jezdniowe podnośnikowe?

Wózki jezdniowe to urządzenia, które przede wszystkim są wykorzystywane w transporcie wewnętrznym. Chodzi o przenoszenie ładunków i innych produktów tam, gdzie jest to potrzebne. Warto wspomnieć, iż Widlaki są w stanie zastąpić człowieka w różnych sytuacjach.

Szczególnie tam, gdzie siła mięśni człowieka może okazać się niewystarczająca lub po prostu zbyt mała, aby samodzielnie poradził sobie z przenoszeniem towarów z jednego miejsca na drugie. Dlatego tak popularne stało się korzystanie z wózków jezdniowych. Coraz więcej Firm decyduje się na jego zakup. W obecnych czasach hurtownie lub inne większe sklepy czy magazyny nie są w stanie wyobrazić sobie pracy bez ich wykorzystania.

Oferta widlaków jezdniowych w FLT grupa

W Naszej ofercie znajdziecie coś dla siebie. Wyróżniamy asortyment:

– Wózek jezdniowy podnośnikowy z mechanicznym napędem podnoszenia: jest to wózek, do którego przymocowana jest platforma, między innymi z widłami lub innymi urządzeniami do podnoszenia ładunku znajdującego się na palecie lub nie. Podnoszone są na taką wysokość, która umożliwiaj składowanie i pobieranie ładunku.

– Wózek jezdniowy z wysięgnikiem : to widlak lub inaczej ładowarka teleskopowa, która wykorzystywana jest w wielu dziedzinach, między innymi w przemyśle, usługach, rolnictwie, produkcji czy po prostu na magazynach. To sprzęt, który ukazuje wiele możliwości do pracy dzięki temu, że posiada wymienny osprzęt.

– Wózek jezdniowy prowadzony : to wózek widłowy, który wyróżnia się tym, iż operator, który go prowadzi nie siedzi ani nie stoi na widlaku. Prowadzi i kontroluje go za pomocą dyszla. Wózki widłowe są bezpieczne i dość łatwe w obsłudze.

Jeśli jesteś zainteresowany Naszą ofertą, ale nie do końca jeszcze wiesz, który wózek jezdniowy wybrać skontaktuj się z Nami! My chętnie pomożemy w wyborze. Wszystkie niezbędne informacje znajdziesz na Naszej stronie internetowej.

Zapraszamy do kontaktu!

Wózki jezdniowe – jak wygląda sterowanie?

Należy powiedzieć, że do sterowania takim sprzętem należy mieć określone uprawnienia. Wózek widłowy jezdniowy z większości przypadków ma możliwość poruszania się w 2 kierunkach – przód i tył i mają tylko 2 biegi. Prowadzenie takiego wózka nie jest trudne, natomiast wymaga dużej dokładności. Nasze wózki widłowe pozwalają na dużą zwrotność, a zarazem szybkie i sprawnie dostarczenie towaru.

Nie można zapomnieć o tym, że bezpieczeństwo jest bardzo istotne, ponieważ w razie przenoszenia ciężkiego towaru liczy się umiejętne rozłożenie środka ciężkości. Nieuwaga kierowcy, a czasem nawet i przypadek może spowodować wypadek, który będzie mieć konsekwencje finansowe oraz zdrowotne. Wózki jezdniowe, które można znaleźć w ofercie naszej firmy charakteryzują się długą żywotnością. Zachęcamy do kontaktu – służymy profesjonalnym doradztwem w zakresie wyboru odpowiedniego wózka jezdniowego.

Pytania odnośnie wózków widłowych czołowych?

Zadzwoń do nas +48 71 707 09 75