Podnośniki nożycowe to urządzenia niezastąpione podczas wykonywania prac na mniejszych lub większych wysokościach. Jeśli potrzebujesz skorzystać ze sprzętu jedynie na określony czas, rozważ opcje wynajmu podnośników.

Zobacz dostępne podnośniki nożycowe na wynajem

Podnośniki nożycowe wynajem czy zakup?

Podnośniki nożycowe to ruchome podesty robocze. Są one wyposażone w specjalne hydrauliczne elementy, które umożliwiają unoszenie oraz opuszczanie narzędzia do wymaganego poziomu. Sprzęt ten jest wyposażony w równoległe ramiona nożycowe, dzięki czemu ruch jest bardzo płynny. Jeśli operator chce obniżyć wysokość stołu, to wówczas ramiona się składają, a gdy chce go podwyższyć, to wówczas się rozkładają. Z tym sprzętem wykonywanie prac jest bardzo komfortowe.

Pytania odnośnie wynajmu podnośników nożycowych?

Wyślij zapytanie bezpośrednio na [email protected]

Podnośniki nożycowe - atrakcyjny wynajemOferowane przez nas podnośniki potrafią bez problemu podnieść człowieka wraz z ładunkiem w pionie. Narzędzia te są sprawdzoną alternatywą dla tradycyjnych rusztowań, gdyż zapewniają bezpieczeństwo pracy. Podnośniki te są sterowane z zewnątrz, a operator obsługuje je za pomocą specjalnego pulpitu z interfejsem. Platforma jest wyposażona w specjalne barierki, które sprawiają, że na podeście można bezpiecznie stać i wykonywać swoje obowiązki.

Podnośniki nożycowe są stosowane na dużych budowach oraz podczas wykonywania remontów. Przydają się również na terenie większych zakładów produkcyjnych oraz magazynów. Dla tych firm najlepszym rozwiązaniem jest zakup tego sprzętu. Gdy jednak sporadycznie wykonujemy prace na wysokości, to wówczas dobrym wyborem jest wynajem podnośników nożycowych.

Podnośniki nożycowe – wynajem krótko i długoterminowy

Nasza firma oferuje podnośniki nożycowe i ich wynajem na bardzo atrakcyjnych warunkach. W ramach naszej oferty dostępny jest sprzęt:

– z silnikiem spalinowym, który jest przeznaczony do prac na zewnątrz

– elektryczny, który jest przeznaczony do pracy wewnątrz budynków

Platforma oferowanego sprzętu unosi się na wysokość do 18 metrów. A jeśli taka wysokość jest dla Ciebie za mała, to wówczas możesz zdecydować się na wynajem podnośnika koszowego. Dbamy o bezpieczeństwo oraz komfort pracy pracowników. Wszystkie oferowane urządzenia posiadają przegląd techniczny oraz niezbędne atesty.

Dobrym wyborem są podnośniki z jasnymi oponami, które to nie brudzą podłogi. Cena wynajmu podnośnika nożycowego jest bardzo atrakcyjna, zatem zachęcamy do skorzystania z naszej oferty.

Pytania odnośnie wynajmu podnośników nożycowych?

Zadzwoń do nas +48 71 707 09 75