Przeglądaj ciężkie wózki widłowe w ofercie FLT:

Dlaczego warto wybrać ciężki wózek widłowy, wózek wysokotonażowy?

Odpowiednio dobrany sprzęt znaczne poprawia komfort pracy co automatycznie przekłada się na rezultaty. Nasza oferta kierowana jest do przedsiębiorców, którzy mają na co dzień do czynienia z dużymi i ciężkimi ładunkami. W takiej sytuacji najlepiej sprawdzą się ciężkie wózki widłowe wyróżniające się na tle innych przede wszystkim swoim wyglądem oraz siłą udźwigu. Nie jest to bez znaczenia, ponieważ ze względu na duży tonaż są w stanie podnosić i przewozić znacznie cięższe ładunki, niż standardowe wózki widłowe.

Stabilizacja toru ruchu, szczególnie przy wykonywaniu manewrów jest bardzo ważna, a jej brak może zagrozić nie tylko zdrowiu kierującego ale również ładunkowi. Dlatego aby uniknąć takich sytuacji w praktyce zaleca się stosowanie cięższych wózków. które zagwarantują bezpieczną pracę na wysokim poziomie sprawności.

Pytania odnośnie ciężkich wózków widłowych?

Zadzwoń do nas +48 71 707 09 75

Rodzaje ciężkich wózków widłowych

Na naszej stronie znajdą Państwo bardzo ciekawe oferty dotyczące wielu rodzajów wózków, w tym właśnie ciężkich wózków widłowych. Szeroka oferta sprawia, że z pewnością każdy znajdzie coś pod swoje wymagania. To jednak nie wszystko, oferujemy także podnośniki nożycowe znakomicie odnajdujące się w pracach na wysokościach. Z ich pomocą prace transportowe oraz załadunkowe okażą się mniejszym problemem co zwiększy wykonanie prac w ciągu dnia.

Warto zatem odwiedzić naszą stronę i zapoznać się z szeroką ofertą wózków widłowych oraz innych produktów polecanych przez naszą firmę. Dzięki temu, że strona jest bardzo intuicyjna będą mogli Państwo w łatwy i bezproblemowy sposób skontaktować się z nami telefonicznie bądź drogą mailowa

Profesjonalne podejście do klienta

Zarówno kupując ciężkie wózki widłowe jak i wózki z pozostałych kategorii, gwarantujemy produkty najwyższej jakości oraz zapewniamy pełne wsparcie techniczne oraz pomoc przy wyborze konkretnego modelu w oparciu o Państwa potrzeby.

Pytania odnośnie ciężkich wózków widłowych?

Wyślij zapytanie bezpośrednio na kontakt@flt-service.pl