Wynajmij dobry wózek widłowy we Wrocławiu

Jako firma prowadząca działalność w zakresie sprzedaży i wynajmu wózków widłowych we Wrocławiu, zapewniamy naszym klientom kompleksową obsługę oraz fachowe doradztwo w zakresie doboru wózka widłowego w zależności od warunków jego pracy oraz przeznaczenia.

Jako lider w branży staramy się sprostać wymaganiom naszych klientów oferując wszelkiego rodzaju wózki widłowe.

W szerokiej ofercie wynajmu wózków widłowych Wrocław znajdą Państwo szeroki wachlarz wózków przeznaczonych do różnego rodzaju prac. Są to m.in.

– wózki widłowe wysokiego składowania, świetnie sprawdzające się podczas pracy w wysokich obiektach takich jak centra logistyczne, magazyny czy hale produkcyjne, gdzie wymagana jest konieczność transportu ładunków na wyjątkowo duże wysokości. W ofercie wynajmu wózków widłowych Wrocław posiadamy wózki widłowe boczne wyposażone w mocne akumulatory oraz niebrudzące koła. Modele te są w stanie unieść i zmagazynować ładunek nawet na wysokość 10 metrów.

Pytania odnośnie wynajmu wózków widłowych we Wrocławiu?

Wyślij zapytanie bezpośrednio na kontakt@flt-service.pl

– wózki widłowe czołowe, w tym oferujemy też wózki terenowe. Te uniwersalne pojazdy świetnie sprawdzą się nie tylko podczas prac wewnątrz pomieszczeń, ale również za zewnątrz obiektów. Ich zalety sprawdzą się szczególnie podczas prac przeładunkowych. Posiadamy w ofercie wózki zasilane gazem lpg oraz wózki widłowe o napędzie elektrycznym. Maksymalny udźwig naszych wózków to 10 tysięcy kilogramów.

Pomoc i doradztwo w doborze oraz wynajmie wózków widłowych we Wrocławiu

Wynajem wózków widłowych WrocławKlient pomimo ogromnego doświadczenia w branży nie zawsze musi posiadać odpowiednią wiedzę na temat doboru wózka widłowego. Dlatego też nasi specjaliści z zaangażowaniem podchodzą do każdego klienta służąc fachowym doradztwem oraz niezbędnymi informacjami. Pomogą także wybrać sprzęt dostosowany do Państwa indywidualnych potrzeb.

Wynajem wózków widłowych Wrocław – krok po kroku

Nasi specjaliści z przyjemnością doradzą Państwu w doborze odpowiedniego wózka widłowego. Państwa zadaniem będzie jedynie określenie kilku podstawowych parametrów do których należą:
– wymagany udźwig
– wysokość unoszenia
– rodzaj napędu
.

Znając te parametry z łatwością będziemy w stanie zaoferować Państwo wózek widłowy o optymalnych właściwościach.

Drugim krokiem jest określenie terminu oraz czasu trwania wynajmu wózka widłowego. W ofercie wynajmu wózków widłowych Wrocław znajdą Państwo niemal wszystkie typy wózków, zapewniającą dużą dyspozycyjność sprzętu w niemal każdej chwili. Jedyne czego oczekujemy od Państwa to poinformowanie nas o planowanym terminie wynajmu oraz czasie jego trwania.

Ostatnim krokiem jest określenie w jakiej lokalizacji chcą Państwo wynajmować wózek. Zachęcamy do pozostawienia kontaktu na naszej stronie internetowej abyśmy mogli zaproponować naszą ofertę.

Pytania odnośnie wynajmu wózków widłowych we Wrocławiu?

Zadzwoń do nas +48 71 707 09 75