Podnośnik nożycowy elektryczny to nowoczesne urządzenie, które coraz częściej wybierane jest ze względu na jego funkcjonalność oraz uniwersalność w użyciu. Sprzęt ten umożliwia komfortową oraz bezpieczną pracę na wysokości, zarówno na zewnątrz jak i wewnątrz budynku.

Sprawdź dostępne podnośniki elektryczne w ofercie FLT:

Podest nożycowy elektryczny a jego zastosowanie

Podnośniki nożycowe elektryczne - siedziba FLTPodnośniki nożycowe elektryczne doskonale sprawdzą się przy pracach wykończeniowych, porządkowych oraz instalacyjnych. Urządzenia te znajdują szerokie zastosowanie w obiektach magazynowych, w halach produkcyjnych oraz budynkach hotelowych. Oferowane przez naszą firmę urządzenia są bardzo zwrotne i sprawnie poruszają się pomiędzy regałami wysokiego składowania.

Podnośniki nożycowe elektryczne z naszej oferty najlepiej sprawdzają się we wnętrzach. Jednak nic nie stoi na przeszkodzie, aby użyć je również na zewnątrz. Podczas użytkowania tego sprzętu na zewnątrz pomieszczenia warto zawsze zadbać odpowiednie przystosowanie podłoża. Powinno ono być czyste oraz równe. Podnośnik elektryczny nożycowy to bardzo nowoczesny, kompaktowy, wolnobieżny podest ruchomy, który napędzany jest za pomocą akumulatora elektrycznego. Jest on sterowany zdalnie za pomocą pilota.

Pytania odnośnie podnośników nożycowych?

Wyślij zapytanie bezpośrednio na [email protected]

Urządzenie to jest otoczone barierką, co zapewnia pracownikom bezpieczeństwo podczas pracy na wysokości. Elektryczny podnośnik nożycowy rozkłada się wyłącznie w pozycji pionowej. Jednak wysięg boczny jest jak najbardziej możliwy, a to dzięki wysuwanej platformie roboczej.

Poszczególne parametry podnośnika nożycowego elektrycznego mogą różnić się w zależności od modelu. W naszej szerokiej ofercie posiadamy podesty wielu renomowanych producentów.

Oprócz sprzedaży oferujemy naszym klientom wynajem podnośników nożycowych elektrycznych o maksymalnej wysokości nawet do 25 metrów oraz różnej szerokości. Urządzenia z naszej oferty posiadają wydajne akumulatory, co pozwala na długą pracę, nawet w systemie trzyzmianowym. Wszystkie zamówienia realizujemy w szybkim czasie, a w razie potrzeby służymy wszystkim klientom cenną radą.

Oferowane prze nas podnośniki nożycowe elektryczne wyróżnia w tle konkurencji bardzo atrakcyjna cena. Są one sprawdzonym wyborem na długie lata. Z takim sprzętem wszystkie czynności wykonywane na wysokości przebiegają szybko, spraw nie oraz bezpiecznie.

Pytania odnośnie podnośników nożycowych?

Zadzwoń do nas +48 71 707 09 75

Profesjonalny podnośnik elektryczny dla przemysłu – korzyści

Szukasz niezawodnego podnośnika elektrycznego do zastosowań przemysłowych? W naszej ofercie znajdziesz najlepsze rozwiązania renomowanych producentów. Nasz podnośnik koszowy samojezdny elektryczny sprawdzi się wszędzie tam, gdzie trzeba sprawnie i bezpiecznie przenosić ładunki o dużej masie. Postaw na sprawdzony sprzęt dla różnych branż i gałęzi przemysłu – wybierz podnośnik elektryczny od autoryzowanego dealera, FLT Grupa.

Niezawodny i uniwersalny podnośnik elektryczny

Oferowany przez nas podnośnik widłowy elektryczny to niezwykle funkcjonalny sprzęt, niezbędny do wykonania wielu zadań przemysłowych. Nasi klienci wykorzystują podnośniki elektryczne do podniesienia efektywności pracy i bezpiecznego transportu oraz magazynowania ładunków. Zobacz, w jakich branżach sprawdzi się wózek widłowy podnośnikowy z napędem elektrycznym:

  • Logistyka i spedycja, jako praktyczne narzędzie dla firm obsługujących obsługują załadunek i rozładunek pojazdów dostawczych
  • Obsługa hal magazynowych oraz sklepów wielkopowierzchniowych do składowania ładunków na wysokich regałach
  • Zakłady przemysłowej produkcji i przetwórstwa żywności do transportu towarów o dużej masie
  • Branża budowlana, farmaceutyczna oraz transport lotniczy, jako uniwersalne narzędzie w transporcie bliskim

Podnośnik elektryczny od autoryzowanego dealera

Jesteśmy autoryzowanym dealerem wózków widłowych i elektrycznych podnośników koszowych. Dlatego możemy zaproponować najlepsze ceny oraz kompleksową ofertę, połączoną z usługami serwisowymi. Znajdziesz u nas sprzęt najwyższej klasy, na przykład wózek podnośnikowy elektryczny Jungheinrich lub urządzenia marki UniCarries i Baoli. To rozpoznawalne na całym świecie marki, które kojarzone są z niezawodnymi konstrukcjami dla przemysłu.

Nasza oferta obejmuje też usługi warsztatu mobilnego, który przeprowadza prace serwisowe w miejscu wskazanym przez klienta. Regularne przeglądy, konserwacja i dostęp do oryginalnych części zamiennych – to wszystko zyskujesz, wybierając wózek widłowy podnośnikowy elektryczny z naszej oferty. 

Nowe i używane podnośniki elektryczne

Alternatywą dla nowego sprzętu może być wózek podnośnikowy elektryczny używany. W naszej ofercie znajdziesz wózki widłowe podnośnikowe w doskonałej kondycji technicznej. Każdy z prezentowanych pojazdów przez wiele następnych lat zapewni maksymalną wydajność i pełną funkcjonalność.

Jeśli nie jesteś w stanie zainwestować w nowe urządzenie, wózki podnośnikowe elektryczne używane to idealny kompromis między ceną a jakością. Dzięki tym zaawansowanym urządzeniom, wykonywanie prac przy transporcie bliskim stanie się dużo łatwiejsze. Bezpieczne i szybkie przenoszenie ciężkich ładunków jest możliwe dzięki podnośnikom elektrycznym z naszej oferty.

Wypróbuj najlepszą ofertę podnośników elektrycznych

Z nami możesz mierzyć wysoko i wznieść swoje przedsiębiorstwo na wyższy poziom. Profesjonalny podnośnik elektryczny renomowanego producenta zapewnia niezawodne wsparcie dla najtrudniejszych zadań. Już dziś zapoznaj się z całą gamą produktów autoryzowanego dealera FLT Grupa. Wypełnij formularz kontaktowy, a przygotujemy dla Ciebie spersonalizowaną ofertę.