Zobacz dostępne używane wózki widłowe w ofercie FLT:

Czy wózki widłowe używane to dobry wybór?

Dla młodych przedsiębiorstw, które zaczynają swoją przygodę z działalnością rynkową, każdy wydatek jest odczuwalny. W większości przypadków na samym początku, wydatek kilkuset tysięcy złotych na nowy wózek widłowy może mijać się z celem, nieliczne firmy stać na to, aby kupić nowe wózki, maszyny i urządzenia. Firma FLT Grupa zajmuje się sprzedażą urządzeń służących do przewożenia ładunków o zróżnicowanej masie. Oferujemy wózki widłowe używane które cechują się dobrym stanem oraz właściwym działaniem, które zostały rzetelnie naprawione i zakonserwowane.
Z pewnością jest to bardzo dobre rozwiązanie dla firm, którym zależy na sprawdzonym sprzęcie i rozsądnym podejściu do jego finansowania.

Zobacz film promujący używane wózki widłowe od FLT:

Pytania odnośnie wózków widłowych używanych?

Wyślij zapytanie bezpośrednio na [email protected]

Zobacz dostępne modele używanych wózków widłowych i wybierz produkt dopasowany do Twojej działalności

 

Używane wózki dostępne w sprzedaży są sprawdzone przez naszych specjalistów i sprawność jest w dalszym ciągu bardzo dobra. Nie należy również obawiać się ewentualnych awarii bądź uszkodzeń – każdy używany wózek widłowy objęty jest Gwarancją FLT. 

Szeroki wybór w ofercie FLT – sprzedaż wózków widłowych używanych

Wózki widłowe używaneProwadzony przez nas sklep działa od dłuższego czasu i cieszy się uznaniem wśród byłych klientów, którzy doceniają jakość względem ceny nabywanych u nas używanych wózków. Bardzo poważnie podchodzimy do tematu i przeprowadzamy dokładnie przegląd sprowadzanych wózków widłowych, dzięki temu możemy wychwycić a następnie naprawić ewentualne usterki.

Asortyment w sklepie ciągle się powiększa zatem sprzedaż używanych wózków widłowych wzrasta nie tylko ze względu na cenę i zapotrzebowanie ale również z powodu na duży wybór. W ofercie znajdują się wózki o różnym udźwigu, począwszy od mniejszych modeli a kończąc na stricte przemysłowych, wysokotonażowych. To wszystko w bardzo dobrym stanie oraz w przystępnej cenie dla każdego.

Dlaczego warto kupić u nas używany wózek widłowy?

Niezależnie jakiego rodzaju urządzenie kupujesz, kwestia kupna używanych urządzeń od zawsze budzi spore wątpliwości. Ciężko jest coś kupić mając w świadomości że było wcześniej używane i jeśli tak naprawdę mało wiemy o jego realnym stanie technicznym. W FLT, każdy wózek przechodzi staranny proces w trakcie którego sprawdzamy nasze wózki widłowe używane pod kątem technicznym, dokonujemy pełne serwisowanie oraz naprawy które są niezbędne.

Kupując u nas masz pewność działania nowo nabytego sprzętu. Do każdego klienta podchodzimy indywidualnie a wózki widłowe używane na sprzedaż są zawsze dostępne do osobistego oglądnięcia – zwykle w ofercie posiadamy ok. 120 używanych wózków.

W razie jakichkolwiek pytań bądź wątpliwości służymy pomocą i doświadczeniem w tym zakresie. Oferujemy dwie drogi zakupu, jedną z nich jest osobisty przyjazd na miejsce do siedziby firmy we Wrocławiu lub Gliwicach i dokonanie formalności oraz umożliwiamy zakup internetowy ( dostarczamy wózki widłowe używane w całej Polsce, na życzenie również za granicę ), który jest prostszy i z pewnością nie zajmie tak dużo czasu. Jeżeli więc szukasz odpowiedniego urządzenia na swoje potrzeby polecamy przeglądnąć naszą bogatą ofertę. Jesteśmy również w pełni dyspozycyjni pod numer telefonu jak i pocztę elektroniczną.

Pytania odnośnie wózków widłowych używanych?

Zadzwoń do nas +48 71 707 09 75

 

Przydatne materiały związane z używanymi wózkami widłowymi w ofercie FLT:

Gwarancja na używane wózki widłowe FLT

Sprzedający udziela gwarancji na zakupione wózki widłowe używane w firmie FLT Grupa Sp. z o.o. FLT gwarantuje właścicielowi każdego używanego wózka, że w czasookresie określonym w zamówieniu, w razie stwierdzenia usterek wykonawczych, materiałowych lub montażowych, bezpłatnie dokona naprawy lub wymieni każdą wadliwą część na nową/sprawną, za wyjątkiem poniższych wyłączeń.

Świadczenia gwarancyjne są realizowane jedynie na terenie kraju zakupu używanego wózka widłowego.

Wózki widłowe używane to urządzania w ciągłej eksploatacji i wymagające regularnej konserwacji. W związku z tym, gwarancją nie są objęte wyłącznie poniższe podzespoły/układy wózków: uszczelki, w tym silnika, łożyska, układ hamulcowy i wydechowy, przewody i połączenia elektryczne, oprogramowania sterowników, elastyczne przewody hydrauliczne i szybkozłączki, koła, opony, felgi, baterie i prostowniki, elementy galwanizowane, osprzęt i modyfikacje montowane na rynku lokalnym, widły, chwytaki oraz pozostały osprzęt wózkowy, sprzęgła (w tym hydrokinetyczne) i elementy współpracujące, paski napędowe i linki sterujące, elementy cierne, części eksploatacyjne (w tym płyny, bezpieczniki, filtry, żarówki, membrany przemiennika gazu, ślizgi, piór wycieraczek, itp.)

Gwarancją nie są objęte uszkodzenia (w tym mechaniczne), i usterki spowodowane przez:
– wypadki, pożar, kradzież czy włamanie
– użycie niewłaściwych lub zanieczyszczonych paliw, płynów lub smarów
– nieprzestrzeganie zasad prawidłowej eksploatacji (patrz – Instrukcja Obsługi) lub zalecanych przebiegów międzyobsługowych.
– uszkodzenia powstałe w związku ze spóźnionym zgłoszeniem usterki, oraz z niedopełnieniem czynności obsługi codziennej, np. czyszczenie wózka, czyszczenie układu chłodzenia i chłodnicy.
– użycie w codziennej eksploatacji olejów i smarów nieprzewidzianych w instrukcji obsługi.
– samodzielną instalację lub montaż dodatkowego osprzętu przez klienta;

Gwarancja nie obejmuje zwrotu kosztów dodatkowych dotyczących naprawy uszkodzenia oraz kosztów powiązanych np. koszty telefonów, kosztów wynajmu maszyn zastępczych, transportu, przejazdów i zakwaterowania, strat w działalności oraz straty czasu.

Obowiązki Właściciela urządzenia:
– Niezwłoczne zgłoszenie usterki firmie FLT Grupa Sp. z o.o.
– Dokonywanie codziennej obsługi wózka zgodnie z zaleceniami opisanymi w instrukcji obsługi.
– Właściwe użytkowanie wózka, dbałość o jego stan i przestrzeganie kalendarza przeglądów.
– Zgłaszanie potrzeby przeprowadzenia przeglądu lub naprawy do Autoryzowanego Serwisu firmy FLT w godzinach jego urzędowania.
– Uzyskanie w rejestrze poświadczenia wykonanego przeglądu okresowego.
– Użytkowanie wózka zgodnie z jego przeznaczeniem i dostosowanie sposobu jego eksploatacji i przechowywania do warunków zewnętrznych.

Przystąpienie do usunięcia oraz usunięcie zgłoszonej usterki podjęte zostanie bez zbędnej zwłoki, nie później niż w terminie 7 dni od daty zgłoszenia awarii.

W uzasadnionych przypadkach termin może ulec przedłużeniu (zamówienie przez gwaranta części niezbędnych do wykonania naprawy u producenta poza granicami Polski.)
Pamiętaj, również wózki widłowe używane wymagają rejestracji wózka w UDT, aby zarejestrować używany wózek musisz wypełnić stosowny formularz znajdujący się na stronie UDT

Pobierz warunki gwarancji na wózki widłowe używane w PDF.

Jesteś zainteresowany indywidualną ofertą na wózki widłowe używane? Wypełnij poniższych formularz kontaktowy.