Akumulatorowe wózki widłowe to nieoceniona pomoc przy wszystkich pracach magazynowych. Umożliwiają sprawne przewożenie materiałów, załadunek i rozładunek, składowanie produktów na wysokich półkach i sprawną obsługę klientów oraz kontrahentów. Dodatkowo przynoszą znaczną oszczędność czasu i pieniędzy.

Zobacz wózki widłowe akumulatorowe w ofercie FLT grupa:

Akumulatorowe wózki widłowe – zalety

Widlak akumulatorowy jest najczęściej wybieranym rodzajem wózków widłowych ze względu na korzyści jakie przynosi.

Brak spalin

Największą korzyścią, jaką daje akumulatorowy wózek widłowy jest brak emisji spalin. To znaczy, że wózki są przyjaźniejsze środowisku, ale przede wszystkim można z nich korzystać również w zamkniętych halach i magazynach.

Cicha praca

Ogromną zaletą jest również cicha praca, która pozytywnie wpływa na samopoczucie pracowników, a więc możliwość ich skupienia. Praca jest mniej męcząca, warunki pracy lepsze, a wydajność pracowników wyższa.

Pytania odnośnie wózków widłowych akumulatorowych?

Wyślij zapytanie bezpośrednio na kontakt@flt-service.pl

Wysoka wydajność

Wbrew powszechnym opiniom akumulatorowe wózki widłowe są bardzo wydajne, umożliwiając przeprowadzenie wielu prac. Dodatkowo wprowadzenie coraz to nowych udoskonaleń pozytywnie wpływa na ich jakość oraz możliwości. 3 – kołowe wózki akumulatorowe odznaczają się również dużą zwinnością, co ma szczególne znaczenie na niewielkich przestrzeniach.

Wózki widłowe akumulatorowe Wózek widłowy akumulatorowy – zakup, czy wynajem?

W naszym sklepie znajdą Państwo akumulatorowe wózki widłowe używane i nowe od najlepszych znanych producentów. Wszystkie oferowane przez nas pojazdy odznaczają się wszechstronnymi możliwościami wykorzystania, bezpieczeństwem i najwyższą jakością, która zapewnia bezawaryjne działanie wózków przez długi czas.

Przedsiębiorstwa, które tylko sporadycznie wykorzystują wózki widłowe, mogą rozważyć ich wynajem. Pozwala to na znaczną oszczędność pieniędzy i likwiduje problem konserwacji, serwisu oraz przechowywania, gdy widlak akumulatorowy nie jest używany.

Wózki widłowe i podnośniki nożycowe

Nasza oferta to nie tylko akumulatorowe wózki widłowe, ale również wózki widłowe gazowe i spalinowe, a także podnośniki nożycowe. Posiadamy duże doświadczenie i bogatą wiedzę, dlatego chętnie doradzimy najlepsze rozwiązanie do Państwa firmy – wystarczy pozostawić kontakt, a jeden z naszych pracowników skontaktuje się z Państwem i przedstawi wszystkie szczegóły. Zachęcamy również do zapoznania się z całą naszą ofertą produktów i usług.

Pytania odnośnie wózków widłowych akumulatorowych?

Zadzwoń do nas +48 71 707 09 75