Wózki widłowe to jedno z podstawowych narzędzi pracy w logistyce magazynowej, ale także i spotykane w branży handlowej, produkcyjnej czy nawet przy załadunku bagaży. Są wszechobecne i niezwykle skuteczne. Ich dobry stan techniczny wpływa nie tylko na bieżące funkcjonowanie firmy, ale i na bezpieczeństwo pracowników je obsługujących. Dlatego tak ważny jest regularny serwis czy konserwacja.

Remont wózka widłowego – liczy się czas

Nawet pomimo prawidłowego użytkowania sprzętu, zdarzyć się mogą sytuacje losowe czy najzwyklejsza awaria sprzętu. Wtedy konieczny jest szybki remont wózka widłowego. Czas remontu wózka widłowego jest tutaj kluczowy, bo nic tak nie irytuje, jak brak sprzętu usprawniającego pracę. Dlatego posiadamy niezbędne doświadczenie i wiedzę, która pozwala nam zaoferować Państwu szybki i kompleksowy remont wózka widłowego, niezależnie od jego marki czy aktualnego stanu.

Pytania odnośnie remontu wózków widłowych?

Wyślij zapytanie bezpośrednio na [email protected]

Zakres remontu wózka widłowego

W ramach naszej oferty remontów wózków widłowych zajmiemy się m.in. naprawą układów hydraulicznych, układów elektrycznych, silników, masztów, siłowników, wideł, skrzyni biegów, opon i zawieszenia. W ofercie posiadamy także kompleksową renowację wózków widłowych, które zyskają nowe życie i posłużą przez kolejne lata w Państwa działalności.

Powierz swoje wózki widłowe profesjonalnemu serwisowi od FLT

Jeżeli potrzebują Państwo pilnego remontu wózka widłowego, drobnej naprawy, a może przeglądu konserwacyjnego, koniecznie prosimy o kontakt z nami. Szybko dojdziemy do porozumienia i umówimy odpowiadający Państwu termin wizyty. Z przyjemnością nawiążemy też dłuższą współpracę, wspomagając Państwa działalność w zakresie kompleksowej obsługi, serwisu i remontów wózków widłowych.

Pytania odnośnie serwisu wózków widłowych?

Zadzwoń do nas +48 71 707 09 75