Wózki widłowe wykorzystywane są przede wszystkim do przewożenia towarów, rozładunku i załadunku przez małe zakłady oraz duże przedsiębiorstwa. Aby dopasować odpowiedni rodzaj wózka widłowego do obowiązków warto zapoznać się z Naszą ofertą oraz rodzajem dostępnych wózków, które oferuje Nasza firma.

Pytania odnośnie wózków?

Zadzwoń do nas +48 71 707 09 75

Wózki widłowe rodzaje

W Naszej ofercie klienci znajdą szeroki wybór asortymentu. Jeżeli chodzi o wózki widłowe rodzaje to spośród dostępnych produktów znajdziemy:

  • wózki widłowe czołowe LPG, które możemy wykorzystać przy pracach nawet w najtrudniejszych warunkach przy niskich nakładach finansowych,
  • wózki czołowe Diesel, które są niezwykle trwałe, wytrzymałe oraz dużo bardziej odporniejsze na uszkodzenia, 
  • wózki czołowe elektryczne, które są bez emisyjne, co jest szczególnie ważne w przypadku zamkniętych powierzchni,
  • wózki paletowe unoszące, niewymagające skomplikowanej obsługi, bezpieczne oraz wygodne,
  • wózki wysokiego składowania, posiadające niewielki promień skrętu, szczególnie polecane w wąskich pomieszczeniach, 
  • wózki kompletacyjne przystosowane do ułatwienia kompletacji zamówień, dzięki przyciskom sterującym, umieszczonym z jednej strony,
  • wózki systemowe, które są nie tylko wielofunkcyjne, ale świetnie potrafią wykorzystać każdą przestrzeń na magazynie,

To na jaki rodzaj wózków widłowych się zdecydujemy, zależy w głównej mierze od wykonywanych prac. Dzięki pomocy naszych pracowników, dopasujemy sprzęt, który idealnie sprawdzi się podczas kompletowania zamówień, oraz przy pracy na dużych wysokościach. Zachęcamy do zapoznania się szczegółowo z ofertą na naszej stronie internetowej a w razie jakichkolwiek pytań, zapraszamy do kontaktu mailowego bądź telefonicznego. 

Pytania odnośnie wózków widłowych?

Wyślij zapytanie bezpośrednio na [email protected]