Wózek boczny – tylko u sprawdzonego sprzedawcy FLT

Od wielu lat zajmujemy się sprzedażą wózków widłowych, w tym właśnie sprzedażą widlaków bocznych – obsłużyliśmy wielu zadowolonych klientów. W naszej firmie zajmujemy się nie tylko sprzedażą, ale także wypożyczaniem oraz serwisem wózków widłowych. Jeśli zatem chciałbyś kupić lub wypożyczyć wózek widłowy z bocznym załadunkiem, doskonale trafiłeś. Zapraszamy do kontaktu z naszymi pracownikami poprzez formularz na stronie internetowej. Nasi pracownicy z pewnością pomogą wybrać odpowiedni dla Ciebie widlak boczny.

Zobacz dostępne wózki widłowe boczne:

Pytania odnośnie wózków widłowych bocznych?

Wyślij zapytanie bezpośrednio na [email protected]

wózki widłowe boczneRodzaje wózków widłowych

Wózki widłowe to nie tylko nasza codzienna praca, ale także obszar naszych zainteresowań oraz moglibyśmy się o nich rozprawiać godzinami. Czy wiecie, że oprócz tego, że wózki widłowe podnośnikowe możemy  kategoryzować pod względem rodzaju zasilania, możemy je podzielić również na inne rodzaje ze względu na ich konstrukcję? Rozróżniamy, między innymi:  wózki widłowe jezdniowe podnośnikowe czołowe, wózki specjalizowane, jezdniowe podnośnikowe z masztem wewnętrznym, wózki podnośnikowe boczne, a także wózki podnośnikowe bramowe. Dzisiaj chcielibyśmy opowiedzieć o wózkach podnośnikowych bocznych.

Wózek widłowy boczny – czym się charakteryzuje?

Widlaki boczne mają budowę umożliwiającą jedynie boczny rozładunek oraz załadunek surowców, materiałów czy innych towarów. Wbrew pozorom, ten detal konstrukcyjny ma ogromne znaczenie. Osoby, które operują wózkami bocznymi, chwalą je za to, że w porównaniu z innymi wózkami,  nie trzeba w nich obracać wózka oraz  zmieniać pozycji na frontalną, żeby umieścić załadunek na widłach. Współczesne wózki widłowe boczne zostały wyposażone w nowoczesną technologię oraz inteligentne systemy elektroniczne. W niektórych modelach możliwe jest nawet poruszanie się we wszystkich czterech kierunkach, umożliwia to mechanizm zmiany położenia kół. Dzięki temu wózki widłowe boczne są uniwersalne oraz bardzo funkcjonalne, znajdą zastosowanie wszędzie tam, gdzie jest potrzebny sprzęt do transportu wewnętrznego surowców, materiałów, produktów.

Pytania odnośnie wózków?

Zadzwoń do nas +48 71 707 09 75

Widlak boczny,  wózek z masztem bocznym – zastosowanie i cena

Wózek widłowy z bocznym załadunkiem jest uniwersalnym sprzętem, który sprawdzi się także w wąskich magazynach czy korytarzach. Wózek z masztem bocznym zapewnia stabilność oraz solidność, zdecydowanie sprawdzi się w Twojej firmie! Jeśli zastanawiasz się — wózek widłowy boczna cena, podpowiadamy: nie jest ona zawrotna w stosunku do możliwości, jakie oferuje ten sprzęt! Widlak boczny to najlepsze rozwiązanie jeśli chodzi o magazyny wysokiego składowania, sprawdzi się doskonale zatem na wszelkiego rodzaju halach magazynowych.