Kompleksowy serwis wózków widłowych marki Linde

Wózki widłowe firmy Linde to jedne z najbardziej wydajnych, przeznaczonych do szerokiego zastosowania maszyn. Świetnie sprawdzą się w branżach takich jak: logistyka, transport, lotnictwo. Ułatwiają i przyśpieszają pracę w magazynach, marketach, hurtowniach. Widlaki firmy Linde to sprzęt wysokiej jakości.

Pytania odnośnie serwisu wózków widłowych Linde?

Wyślij zapytanie bezpośrednio na kontakt@flt-service.pl

Firma jest jednym z największych producentów wózków widłowych w Europie (od 2006 r.  drugi na świecie pod względem wielkości producent wózków służących do transportu poziomego oraz wiodący oferent rozwiązań z dziedziny logistyki magazynowej i automatyzacji). Firma wystawia do sprzedaży około 80 serii wózków, gdzie każda seria liczy do 20 modeli i w przybliżeniu około 9000 wersji wyposażeniowych.

Naprawa wózków widłowych Linde

Zajmujemy się serwisem i naprawą wózków widłowych marki Linde. Prowadzimy kapitalne remonty wózków oraz naprawy podzespołów: skrzyń biegów, hydrostatów, silników, zawieszenia, masztów, kabin, układów hamulcowych i kierowniczych, instalacji hydraulicznych i elektrycznych, układów chłodzenia, ogrzewania, zasilania, wymiany przewodów hydraulicznych, malowaniem, śrutowaniem.

Naprawa napędów hydrostatycznych

Oprócz tradycyjnych usług serwisowych nasza firma zajmuje się naprawą napędów hydrostatycznych w wózkach widłowych firmy Linde. Kompleksowo naprawiamy silniki i pompy hydrauliczne Linde. Współpracujemy z dostawcami części z zagranicy, co usprawnia czas napraw.

Mobilny punkt napraw wózków Linde

Zapewniamy przeglądy i remonty wózków widłowych w miejscach wskazanych przez klienta (bez konieczności przywożenia maszyn do naszych warsztatów). Posiadamy wykwalifikowany zespół mechaników, dysponujących niezbędnymi narzędziami do napraw. Serwisujemy wózki spalinowe, jak i elektryczne.

Pytania odnośnie serwisu wózków widłowych Linde?

Zadzwoń do nas +48 71 707 09 75

Serwis wózków widłowych Linde — postaw na profesjonalizm

W Linde serwis specjalizujemy się w naprawach wózków wszystkich marek. Kompleksowo zadbamy o stan techniczny Twojego sprzętu, co jest niezwykle ważne, aby zachować płynność w pracy, a także nie narażać pracowników na niebezpieczeństwo. Serwisujemy zarówno pojazdy napędzane gazem LPG, jak i spalinowe. Nasi serwisanci szybko dojadą do siedziby Twojej firmy i na miejscu dokonają oględzin. Zaufaj profesjonalistom, a zaoszczędzisz zarówno czas, jak i pieniądze.

Czym jeszcze zajmujemy się w serwisie wózków widłowych Linde?

Serwis wózków Linde to nie tylko okresowa konserwacja, podczas której wymieniamy olej, filtry powietrza oraz paliwa i wiele innych. Dokonujemy również kompletnej renowacji sprzętu, dysponujemy wszelkimi niezbędnymi częściami zamiennymi, ale także naprawiamy uszkodzone maszyny. Serwis wózków widłowych Linde od lat świadczy usługi na najwyższym poziomie. Nie warto dokonywać napraw na własną rękę, ponieważ można pogorszyć sprawę. Zaufaj profesjonalistom i skontaktuj się z nami. W serwisie wózków Linde współpracujemy z najlepszymi specjalistami, którzy szybko dojadą pod wskazany adres, zlokalizują przyczynę, a następnie dokonają naprawy.