W tych miejscach, gdzie często wykonywana jest praca na wysokości bardzo ważne miejsce zajmują podnośniki nożycowe – koszowe, teleskopowe, przegubowe. Niezwykle popularne są też mini podnośniki nożycowe, posiadające mniejsze rozmiary od pozostałych.

Zapraszamy do zapoznania się z szeroką ofertą podnośników nożycowych grupy FLT:

W ramach naszej oferty każdy klient zainteresowany zakupem lub wynajmem ma do wyboru wysokiej jakości sprzęt, który zapewnia sprawne oraz bezpieczne wykonywanie prac na wysokościach.

Czym charakteryzuje się nożycowy podnośnik?

Podnośnik nożycowyPodnośniki nożycowe są jednym z głównych rodzajów platform roboczych, zwanych powszechnie podestami ruchomymi, zwyżką nożycową lub platformą nożycową. Sprzęt ten jest bardzo funkcjonalny podczas użytkowania. Nie zajmuje on dużo miejsca, a jego konstrukcja nie ogranicza przestrzeni roboczej.  Podnośnik nożycowy to niezawodna maszyna o konstrukcji nośnej. Jest on wyposażony w dwie dźwignie dwuramienne, które to na środku są połączone z sobą sworzniem. Dzięki dobrze przemyślanej konstrukcji możliwy jest obrót dźwigni oraz składanie i rozkładanie mechanizmu nożycowego, który to odpowiada za ruch platformy roboczej w pionie.

Każdy podnośnik nożycowy może składać się z jednej lub kilku par nożyc, które to są składane i rozkładane za pomocą specjalnych siłowników hydraulicznych.

Podnośniki nożycowe używane oraz podnośniki nożycowe nowe – oferta FLT

W ramach naszej oferty dostępne są podnośniki nożycowe używane oraz podnośniki nożycowe nowe. Każdy z nich jest sterowany za pomocą pulpitu sterującego, który jest osadzony na platformie roboczej. Pulpit sterujący umożliwia przemieszczanie się podnośnika oraz podnoszenie platformy roboczej w pionie na różną wysokość. W zależności od modelu oferujemy podnośnik nożycowe zasilane elektrycznie z wykorzystaniem akumulatorów oraz spalinowe.

Oferowane przez naszą firmę podnośniki nożycowe są przydatne wszędzie tam, gdzie wygodniej się jest dostać z poziomu platformy roboczej, niż z drabiny, mało stabilnego podestu czy tradycyjnego rusztowania. Sprzęt ten doskonale sprawdza się:

– podczas montażu różnego rodzaju instalacji – np. elektrycznych i grzewczych; klimatyzacji
– wykonywania na wysokości prac remontowych i modernizacyjnych
– wykonywania prac na magazynach
– podczas naprawy oświetlenia na wysokości
– podczas pracy w halach i warsztatach samochodowych
– podczas pracy na zewnątrz budynków we wszystkich trudno dostępnych miejscach oraz o nierównym podłożu

Podnośniki nożycowe – sprzedaż i wynajem

Wszystkie oferowane przez nas podnośniki nożycowe to sprzęt o ogromnym potencjale. Te wysokiej jakości maszyny renomowanych marek umożliwiają sprawne oraz szybkie wykonywanie rozmaitych prac montażowych oraz wykończeniowych na bardzo dużych wysokościach.
Sprawdzają się on doskonale zarówno wewnątrz, jaki na zewnątrz budynków.

W naszej ofercie każdy klient ma do wyboru podnośniki nożycowe:

– spalinowe
– elektryczne
– teleskopowe
– samojezdne
– przegubowe

Podnośnik nożycowy – cena podnośnika i akcesoriów

W zależności od wybranego modelu podnośnika nożycowego cena może wahać się w przedziale nawet kilkudziesięciu tysięcy złotych – w zależności o marki i stanu maszyny.

W naszej ofercie znajdują się elektryczne i spalinowe podesty o różnorodnej wysokości roboczej, podnośniki nożycowe nowe i używane. Oferujemy również możliwość wynajmu podnośników, co może być atrakcyjną cenowo propozycją, zwłaszcza dla wszystkich firm, które chciałby idealnie dopasować sprzęt do swoich potrzeb.

Pytania odnośnie podnośników nożycowych?

Wyślij zapytanie bezpośrednio na [email protected]

Usługi wynajmu świadczone przez naszą firmę przebiegają profesjonalnie oraz szybko i sprawnie. Współpracę opieramy na jasnych i bardzo przejrzystych warunkach. Najlepszy stosunek ceny do jakości zachęca do wyboru podnośnika z naszej floty.

Zadzwoń lub napisz na nasz adres e-mail i wybierz wysokiej jakości sprzęt, który posłuży Ci niezawodnie przez długie lata.

Podnośniki nożycowe a bezpieczeństwo pracy

Wszystkie maszyny znajdujące się w naszej ofercie zapewniają bezpieczeństwo pracy, nawet wówczas, gdy jest ona wykonywana na bardzo dużej wysokości. Oferowany sprzęt jest wyposażony w platformy robocze wyposażone w ochronne barierki, które zabezpieczają pracowników przed upadkiem.

Nasza oferta obejmuje podnośniki nożycowe wyposażone w nowoczesne systemy zabezpieczające tj. elementy hydrauliczne oraz układy elektroniczne.  Cylindry hydrauliczne są wyposażone w odpowiednie zawory bezpieczeństwa. Praca na takich maszynach jest zawsze bezpieczna.

Podnośniki nożycowe – powszechne zastosowanie w wielu branżach

Podnośniki nożycowe – sprzedaż w ramach grupy FLT  obejmuje mobilne, funkcjonalne oraz wygodne w obsłudze maszyny.

Pytania odnośnie podnośników nożycowych?

Zadzwoń do nas +48 71 707 09 75