Grupa FLT świadczy profesjonalne usługi w zakresie serwisu i naprawy wózków widłowych – na usługi naszej firmy można liczyć na każdym etapie eksploatowania sprzętu. Nasza oferta obejmuje szeroki wachlarz usług naprawczych, monterskich, a także serwisowych, takich jak m.in.:

  • Naprawa układów hydraulicznych (pompy, siłowniki, tłoczyska i inne)
  • Naprawa masztów
  • Wymiana uszczelnień, siłowników, rolek masztu, przewodów hydraulicznych, łańcuchów nośnych
  • Naprawy i konserwacji baterii i prostowników dla wózków elektrycznych
  • Naprawa układów elektronicznych
  • Naprawa silników wózków widłowych
  • Remont silników i skrzyni biegów
  • Montaż wideł i przedłużek wideł
  • Mobilny serwis opon przemysłowych
  • Renowacja wózków widłowych

Prowadzimy przeglądy konserwacyjne – przeprowadzamy kontrolę stanu technicznego wózków zgodnie z wymaganiami UDT.

Kompleksowa naprawa wózków widłowych

W ramach naszych usług oferujemy kompleksową pomoc w utrzymaniu sprawności wózków widłowych, a  oferta serwisowa obejmuje zdiagnozowanie usterki oraz szybką naprawę z uwzględnieniem gwarancji serwisowej. Dzięki szybkiej naprawie, wózek może wrócić do pracy w Państwa firmie w krótkim czasie, a wszystkie prace przeładunkowe mogą przebiegać szybko i bezpiecznie.

Pytania odnośnie naprawy wózków widłowych?

Wyślij zapytanie bezpośrednio na [email protected]

Posiadane przez nas doświadczenie powoduje, że naprawa widlaków i naprawa silników wózków widłowych jest wykonywana z dużą starannością oraz z dbałością o każdy szczegół.

Wózki LPG, wózki Diesel, wózki elektryczne, wózki paletowe, wózki paletowe z masztem i inne wózki widłowe – naprawa

 

Naprawa wózków widłowych jest wykonywana przez doświadczonych fachowców, zatem każdy klient może mieć pewność, że będą one sprawne podczas dalszej eksploatacji.

Wszyscy nasi specjaliści to doświadczeni eksperci, posiadający ogromną wiedzę z zakresu napraw serwisowych oraz pogwarancyjnych. W naprawach wózków widłowych stosujemy nowoczesne rozwiązania, które są realizowane za pomocą wysokiej jakości specjalistycznych narzędzi.

Oprócz standardowych usług serwisowych, oferujemy również naprawę napędów hydrostatycznych. Możemy poszczycić się tym, że posiadamy odpowiednie kwalifikacje i umiejętności, aby fachowo naprawiać elektronikę oraz silniki elektryczne znajdujące się w wózkach widłowych.

Dzięki stałej współpracy oraz szerokim kontaktom zawodowym z zagranicznymi dostawcami części zamiennych, nasza oferta przedstawia się bardzo atrakcyjnie cenowo.

Czy naprawy wózków widłowych są konieczne?

Wózki widłowe to urządzenia, które posiadają szeroki zakres zastosowań. Bez ich pomocy nie może obyć się żadne przedsiębiorstwo produkcyjne, magazyn, firma transportowa oraz centrum dystrybucji. Sprzęt ten jest stale i długotrwale wykorzystywany do przewozu towaru w: magazynach, sortowniach, halach produkcyjnych, centrach logistycznych oraz sklepach wielkopowierzchniowych.

Zarówno elektryczne, jak i spalinowe modele są wykorzystywane wszędzie tam, gdzie trzeba przetransportować towar na niewielką odległość. Na lotnisku maszyny te wożą bagaże podróżnych, w marketach towary przeznaczone na sprzedaż, a w fabrykach półprodukty i gotowe produkty.

Nieustanna i długa eksploatacja tego sprzętu prowadzi czasem do wielu usterek. Wówczas warto zadbać o naprawę wózków widłowych przez wyspecjalizowany serwis, taki jak serwis grupy FLT – zapraszamy do kontaktu telefonicznego lub formularze kontaktowe na naszej stronie.

Pytania odnośnie naprawy wózków widłowych?

Zadzwoń do nas +48 71 707 09 75