Zobacz dostępne wózki widłowe elektryczne marki Linde:

Nasza oferta oferuje szeroki asortyment elektrycznych wózków elektrycznych Linde, które to są przeznaczone do transportu towarów o masie od 1000 do 8000 kilogramów. Ich mocną stroną jest precyzja oraz zwrotność, co w dużym stopniu przekłada się na wysoką produktywność.

Cała gama oferowanych przez nas wózków elektrycznych Linde posiada niewymagającą konserwacji oś kompaktową oraz dwa niezależne silniki, które umożliwiają sprawne manewrowanie za pomocą dwóch pedałów z niebywałą dokładnością.

Każdy wózek elektryczny linde e15, jak i pozostałe modele zapewniają nie tylko komfortową jazdę, lecz również ekonomiczność. Ich kabiny tworzą solidną strefę ochronną, a opcjonalny system wspomagania operatora sprawia, że praca jest w pełni bezpieczna.

Oferujemy zarówno sprzedaż jak i wynajem długo i krótko terminowy. Nasi fachowcy zawsze służą pomocą podczas wyboru najlepszego modelu, a formalności są ograniczone do minimum. I co najważniejsze wszystkie urządzenia oferujemy w atrakcyjnych cenach, zatem ich zakup nie nadwyręża firmowego budżetu.

Pytania odnośnie wózków elektrycznych Linde?

Wyślij zapytanie bezpośrednio na [email protected]

 

Wózek elektryczny linde – komfort, precyzja i bezpieczeństwo

Wózki elektryczne to takie urządzenia, które w dużym stopniu usprawniają przemieszczanie ciężkich ładunków. Są one niezastąpione przy kompletacji zamówień, rozładunku oraz załadunku towarów. Umożliwiają sprawny transport towarów na niewielkie odległości. Oferowane przez nas wózki widłowe linde – elektryczne – zapewniają szybkie, sprawne oraz bezpieczne wykonywanie prac.

Wózki widłowe Linde – istotne zalety

Linde to znany i ceniony na rynku producent wózków widłowych. Z logo tego producenta dostępne są wysokiej jakości wózki z napędem elektrycznym (również z napędem spalinowym – Diesel). W ramach naszej oferty dostępne są linde wózki widłowe elektryczne boczne, czołowe oraz ręczne. Oferowany sprzęt posiada mnóstwo zalet. Pośród wielu z nich można wymienić:

– niskie koszty eksploatacji
-bardzo dużą wydajność przy niskim zużyciu energii
– długą żywotność
– bardzo dobra zwrotność, dzięki czemu wózki linde doskonale sprawdzają się w wąskich i ciasnych pomieszczeniach
– dobrą stabilność wózków, co w dużym stopniu zwiększa komfort pracy operatora

Obecnie w dziedzinie intralogistyki coraz istotniejsze staje się zastosowanie wózków widłowych napędzanych elektrycznie. Firma Linde produkując wózki elektryczne, wykorzystuje  wszelkie innowacyjne technologie oraz nieustannie rozwija grupę oferowanych maszyn. Dotyczy to przede wszystkim baterii, efektywności energetycznej napędów oraz cykli ładowania.

Marka Linde szczególnie zwraca uwagę na takie aspekty takie jak: ergonomia, czynne i bierne bezpieczeństwo oraz trwałość materiałów.

Wózek elektryczny Linde – powszechne zastosowane

Oferowane wózki widłowe elektryczne linde znajdują szerokie zastosowanie w wielu branżach. Doskonale sprawdzają się:

– w halach
– w magazynach
– w hurtowniach
– w marketach
– w zakładach produkcyjnych
– w centrach logistycznych

Ich dużą zaletą jest to, że można je użytkować nie tylko wewnątrz budynków, lecz również na zewnątrz. Linde wózki widłowe elektryczne nowe jak i używane są bardzo pomocne podczas budowy czy remontu dróg, chodników, mostów oraz różnorodnych obiektów. Powinny one znajdować się wszędzie tam, gdzie wymagane jest transportowanie ciężkich ładunków.

Pytania odnośnie wózków elektrycznych Linde?

Zadzwoń do nas +48 71 707 09 75